Dakaras. B. Vanagas paaiškino savo nedėkingą situaciją (26)

Dakaras. B. Vanagas paaiškino savo nedėkingą situaciją
logo Sausio 04 d. 18:11, Organizatorių nuotr.

Benedikto Vanago 2023 metų Dakaro ralis baigėsi ketvirtajame greičio ruože.

Greičio ruožo viduryje B. Vanagui prireikė medicininės pagalbos. Galiausiai, medikų verdiktas buvo, jog „Toyota“ vairuotojas negali tęsti lenktynių.

Užsienio žiniasklaidai Lietuvos lenktynininkas atskleidė, kad nelaimės prasidėjo po nesėkmingo nusileidimo nuo kopos. 

„Bendrai paėmus buvo gera diena, kol neįsėdau į straigtasparnį. Vakar buvo smagu grįžti į normalią poziciją, startavome 18-oje pozicijoje. Šiandien vairavome neblogai, buvome 10 ar 11 pozicijoje. Tačiau tuomet nusileidome prastai nuo kopos. Buvo didelis smūgis kūnui bei galvai.

Po 20 kilometrų atsirenkėme į vieną akmenį su mašinos priekiu. Priekinis diferencialas lūžo. Tuomet sugebėjome nuvažiuoti iki neutralizacijos. Bet kol jau pradėjome iš naujo važiuoti jaučiausi gan prastai, tuo pačiu metu buvo sunku matyti ir susikoncentruoti.

Teisėjai pranešė situaciją medikams, gavau medicininę pagalbą, o tuomet jau su straigtasparniu nuskridau į bivaką. Panašu, kad mano Dakaras baigėsi“, – užsienio žiniasklaidai pasakojo B. Vanagas. 

Lenktynininkas taip pat pasidalino žinute ir savo socialiniuose tinkluose: „Visų pirma, noriu atsiprašyti. Kad daliai Jūsų paskutinėmis naujienomis sukėliau nerimą. Ką tik po medikų apžiūros.

Jų verdiktas, turėčiau keletą savaičių pabūti ramesnis, ilsėtis, mažiau judėti ir po to būsiu dar geresnis.

Pažadu, kad Dakaro kelias, kurį pradėjome eiti drauge, bus įveiktas iki tinkamo rezultato. Dabar sunku koncentruoti mintis. Tuoj pailsėsiu ir parašysiu, kas vyko šiandieną“, – pranešė situaciją savo gerbėjams Benediktas Vanagas.Komentarai (26)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ddt
IP: ca1c225 | 01/07 21:49 Atsakyti
Klepsidra
01/07 18:33

atveze 11 vieta - ragai cia ar kas? nori vietos - turi minti. kuo dide... skaityti daugiau

Tai gerai, lyderiai. O Vanagas kaip, krenta po ko? Nuosekliai taip, už savo ego kiaušinių niekad neužkliūdavo? Reguliariai? Pernai kaip ten buvo? Man atrodo pas jį nuo 2016 karvė, tfu, karma nesikeičia, tik tiek kad die-hard fanų regėjimas iki šiol prastas.
Klepsidra
IP: 5c5c690 | 01/07 18:33 Atsakyti
ddt
01/06 18:23

O gali primint, kiek Dakarų apskritai buvo, kada Vanagas nebūtų ėm... skaityti daugiau

atveze 11 vieta - ragai cia ar kas? nori vietos - turi minti. kuo didesne konkurencija - tuo minti turi daugiau. jei nebutum bukai uzsifiksaves ant vieno asmens gal butum pastebejes, kad paskutiniais metais lyderiai krenta daugiausia po avariju, o ne po gedimu, kaip budavo prie koki desimtmeti - technika laiko geriau - reikia tempo. plius pats ralis pasikeite is darbo kastuvu kopose (kuo viena legenda garsejo) i auksto tempo mynima, kas automatiskai padidino klaidos kaina. bet ***. kaltas vanagas
Klepsidra
IP: 5c5c690 | 01/07 18:30 Atsakyti
Black_Death
01/07 17:23

Viskas butų gerai su Vanagu, bet jis su savo spam reklamoj media, tv ... skaityti daugiau

butent kad su vanagu visos mases ir atrado dakara. iki tol juo domejosi maza grupe zmoniu, kurie mate, Eurosport video kaip viena legenda sauke Petraiciui stoti kopose, kad galetu grazia nuotrauka padaryti.
Black_Death
IP: 51a71b1 | 01/07 17:23 Atsakyti
Life
01/06 11:53

O Vanagas ką nors kaltino apart savęs ar skundėsi? Dar 40 km varė ... skaityti daugiau

Viskas butų gerai su Vanagu, bet jis su savo spam reklamoj media, tv ir visur uzkisa naivuoliu smegenis, kurie poto draskosi maikes, kai pasakai, kad ne Vanagas iš lietuvių pirmas atrado dakarą.
ddt
IP: ca1c225 | 01/06 18:23 Atsakyti
O gali primint, kiek Dakarų apskritai buvo, kada Vanagas nebūtų ėmęs eilinių stogų ar karvių? Vienas gal? Ir kiek bent jau greičio ruožų laimėjo? Kad būtų galima bent jau iš tolo palygint su Loeb'u? Kolega, čia jau pernai patį įtarinėjo šališka nuomone, kažkaip šiemet vaizdelis nesikeičia nei pas Vanagą, nei pas patį :) Kai Vanagas atveš kažką daugiau, nei ragus ant kapoto, tikrai bus galima į tai ir nereaguoti. Bet kai mūsų maestro nuosekliai demonstruoja tą patį lygį, ką gi, ką gi...
Life
IP: bb12b01 | 01/06 11:53 Atsakyti
Black_Death
01/06 10:25

Ir ka Loeb? Ar buvo isterijoj, ar kaltino kazka kad pirma vieta pravar... skaityti daugiau

O Vanagas ką nors kaltino apart savęs ar skundėsi? Dar 40 km varė sudaužyta galva.
FB, IG ir visi kiti media dalykai, taip kaip jūs įsivaizduojat be reklamos surinkt tokį biudžetą ir dar tokioje mažoje šalyje? Čia tą sau gali leist visokie sheichai už savo pinigus savo malonumui važiuodami.
Black_Death
IP: 51a71b1 | 01/06 10:25 Atsakyti
Ir ka Loeb? Ar buvo isterijoj, ar kaltino kazka kad pirma vieta pravarte?
Nusivarto visi tik kiti nedaro is to dramos ir nekuria daugiaserijines dramos. Nereikia toli ieskoti pvz. Žala antrą dieną dvi padangos pramuštos, abi jo kaltė ir dar pagiria šturmana už profesionalumą.
Dėl manęs Vanagas tegul važiuoja kur nori,kaip nori tik tegul pasimoko iš A.Valujavičiaus darbo metodikos.
Life
IP: bb12b01 | 01/06 09:29 Atsakyti
ddt
01/04 21:01

Benediktas kaip visad. Pakilo kaip erelis, tfu, vanagas, bet nusileido... skaityti daugiau

accadia
IP: 79c6e83 | 01/05 23:33 Atsakyti
Ahaha, geri komentarai 😂 ką tik prasidėjo 2023, ir iškart senom 2022 gaidom. nieko naujo
Fanas
IP: 4030465 | 01/05 13:48 Atsakyti
Na iskirto, tai iskrito Tik ta jo komunikacija tai jau uzknist pradeda. Kiek dramos buvo su siuo iskritimu. Galejo aiskiai iskarto pasakyti, kad trenkesi, susitrenke, tai ne, atskiro pranesimo lauki ir pan. Kazkoks filmo scenarijaus darymas. As jau nekalbu kur jis lygina savo Dakara su karu. Suprantame, kad reikia atidirbt sponsoriams, parduot produktus, na, bet nereikia perlenkt viso to. Toks jausmas, kad stebi ne lenktyninko soc media, o kakzkokio pardavejo-scenaristo show.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas