Dakaras. B. Vanagas paaiškino savo nedėkingą situaciją

Dakaras. B. Vanagas paaiškino savo nedėkingą situaciją
logo 2023 Sausio 04 d. 18:11, Organizatorių nuotr.

Benedikto Vanago 2023 metų Dakaro ralis baigėsi ketvirtajame greičio ruože.

Greičio ruožo viduryje B. Vanagui prireikė medicininės pagalbos. Galiausiai, medikų verdiktas buvo, jog „Toyota“ vairuotojas negali tęsti lenktynių.

Užsienio žiniasklaidai Lietuvos lenktynininkas atskleidė, kad nelaimės prasidėjo po nesėkmingo nusileidimo nuo kopos. 

„Bendrai paėmus buvo gera diena, kol neįsėdau į straigtasparnį. Vakar buvo smagu grįžti į normalią poziciją, startavome 18-oje pozicijoje. Šiandien vairavome neblogai, buvome 10 ar 11 pozicijoje. Tačiau tuomet nusileidome prastai nuo kopos. Buvo didelis smūgis kūnui bei galvai.

Po 20 kilometrų atsirenkėme į vieną akmenį su mašinos priekiu. Priekinis diferencialas lūžo. Tuomet sugebėjome nuvažiuoti iki neutralizacijos. Bet kol jau pradėjome iš naujo važiuoti jaučiausi gan prastai, tuo pačiu metu buvo sunku matyti ir susikoncentruoti.

Teisėjai pranešė situaciją medikams, gavau medicininę pagalbą, o tuomet jau su straigtasparniu nuskridau į bivaką. Panašu, kad mano Dakaras baigėsi“, – užsienio žiniasklaidai pasakojo B. Vanagas. 

Lenktynininkas taip pat pasidalino žinute ir savo socialiniuose tinkluose: „Visų pirma, noriu atsiprašyti. Kad daliai Jūsų paskutinėmis naujienomis sukėliau nerimą. Ką tik po medikų apžiūros.

Jų verdiktas, turėčiau keletą savaičių pabūti ramesnis, ilsėtis, mažiau judėti ir po to būsiu dar geresnis.

Pažadu, kad Dakaro kelias, kurį pradėjome eiti drauge, bus įveiktas iki tinkamo rezultato. Dabar sunku koncentruoti mintis. Tuoj pailsėsiu ir parašysiu, kas vyko šiandieną“, – pranešė situaciją savo gerbėjams Benediktas Vanagas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983