E. Jordanas įgėlė T. Wolffui (2)

E. Jordanas įgėlė T. Wolffui
logo Kovo 15 d. 15:11, Daimler AG

Po sudėtingo 2022 metų sezono „Mercedes“ gerbėjai tikėjosi, kad komanda padarys išvadas, pagerins bolidą ir sugrįš į kovas dėl pirmaujančių pozicijų „Formulėje-1“.

Tačiau jau pirmais naujojo sezono etapas parodė, kad situacija yra dar blogesnė – jei anksčiau Lewisas Hamiltonas ir George'as Russellas atsilikdavo tik nuo „Red Bull“ ir „Ferrari“ sportinininkų, tai dabar juos aplenkia ir varžovai iš „Aston Martin“.

Kurdama naująjį W14 bolidą, „Mercedes“ nusprendė išsaugoti ginčytiną minimalių šoninių pontonų koncepciją iš ankstesnio W13 bolido. Tačiau jau Bahreine komandos vadovas Toto Wolffas buvo privertas pripažinti, kad šis pasirinkimas neturi jokių perspektyvų. Dabar ekipos bazėje Braklyje rengiama nauja važiuoklė, tuo tarpu populiarus F-1 ekspertas, buvęs komandos savininkas Eddy Jordanas atkreipė dėmesį į vieną aplinkybę.

Buvęs komandos, kuri F-1 lenktyniavo nuo 1991 iki 2004 metų ir iškovojo kelias pergales, vadovas J. Jordanas pasakojo, neva iš T. Wolffo pasisakymo galima susidaryti vaizdą, tarsi „Mercedes“ nesėkmėje nėra jokios jo kaltės.

„Jis yra komandos generalinis direktorius, jis yra bosas. Ji už viską yra atsakingas, - aiškino E. Jordanas. - Viskas komandoje vyksta jam kontroliuojant.

Todėl neteisinga yra kritikuoti tik mašinos konstruktorius. Tai tiesiog yra per žiauru.

Reikia turėti drąsos ir pasakyti: „Mes nepasiekėme sėkmės. Mes mes turime žiūrėti į priekį ir esame pasiruošę pasirodyti kur kas geriau nei pernai“.

Manau, kad Toto yra labai stiprus vadybininkas ir jis yra pajėgus išspręsti šį uždavinį“.

Po pirmojo sezono etapo „Mercedes“ yra trečioje konstruktorių įskaitos vietoje.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Efkius
IP: 08b20ca | 03/17 20:08 Atsakyti
Tai, kad Horneriui nelabai ir reikia protinti, kai viskas veikia gerai.
.......
IP: 0b15c14 | 03/17 17:30 Atsakyti
nusisneka biski. komandos GM juk neis pisti proto savo vyriausiam konstruktoriui kad koki suda cia sukurei ir daryk kitaip. koks horneris tikrai neina pas newey paprotint ji.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392