F-1 planuose - 23 etapai ir pakitęs Monako GP savaitgalis (4)

F-1 planuose - 23 etapai ir pakitęs Monako GP savaitgalis
logo Rugsėjo 18 d. 23:41, Sauber

„Formulė-1“ kitais metais planuoja surengti 23 lenktynes. O Monako GP savaitgalis greičiausiai prasidės ne ketvirtadienį, kaip buvo įprasta iki šiol, o penktadienį.

Praeityje buvo įprasta, kad preliminarus kitų metų tvarkaraštis komandoms bÅ«davo pristatomas iki lenktynių Monzos trasoje, arba Italijos GP savaitgalio metu. Bet iki šiol apie kitų metų tvarkaraštį žinoma tik tiek, jog F-1 tikrai atvyks į Majamį gegužės mėnesį.

Kol kas nėra paskelbtos ir priešsezoninių bandymų datos bei trasos, kuriose komandos ir pilotai bandys naujuosius bolidus. Neabejojama, kad vieni iš bandymų bus surengti Bahreine. Tokiu atveju bÅ«tų logiška naująjį sezoną taip pat pradėti Bahreine. O antras varžybas surengti Saudo Arabijoje.

Kalbama, kad po pirmų keturių etapų F-1 persikels už Atlanto, kur pirmą kartą bus surengtos lenktynės Majamio miesto trasoje. Po jų „Formulė-1“ sugrįš į Europą, kur bus surengtos varžybos Ispanijoje bei Monake. Teigiama, kad priešingai nei anksčiau, nuo kitų metų Monako GP lenktynių savaitgalis prasidės kaip ir visur kitur - penktadienį.

Po Monako GP varžybas ketinama surengti Azerbaidžane ir Kanadoje, o vėliau Didžiojoje Britanijoje bei Austrijoje. Priklausomai nuo derybų pabaigos, vėliau turėtų bÅ«ti surengtos lenktynės Paulo Ricardo trasoje arba Imoloje. O prieš prasidedant vasaros pertraukai, F-1 ketina apsilankyti Vengrijoje.

Didžiausi pokyčiai antroje metų pusėje? Kaip jau buvo minėta, lenktynės Saudo Arabijoje turėtų įvykti ne metų gale, o metų pradžioje. Jei nepavyks susitarti su SingapÅ«ro GP organizatoriais, jų vietą gali užimti Turkijos GP. Sezoną tradiciškai ketinama užbaigti Abu Dabyje.

Kadangi kitais metais gali nutikti taip, jog keturis kartus lenktynės vyks du savaitgalius iš eilės ir tris kartus po tris lenktynių savaitgalius iš eilės, sezoną norima užbaigti ne gruodį, o lapkritį, kad čempionato dalyviai turėtų ilgesnę žiemos pertrauką.

Preliminarus 2022 m. tvarkaraštis:

Kovos 20 d. - Bahreino GP

Kovo 27 d. - Saudo Arabijos GP

Balandžio 10 d. - Australijos GP

Balandžio 24 d. - Kinijos GP

Gegužės 8 d. - Majamio GP

Gegužės 22 d. - Ispanijos GP

Gegužės 29 d. - Monako GP

Birželio 12 d. - Azerbaidžano GP

Birželio 19 d. - Kanados GP

Liepos 3 d. - Didžiosios Britanijos GP

Liepos 10 d. - Austrijos GP

Liepos 17 d. - Prancūzijos GP*

Liepos 31 d. - Vengrijos GP

Rugpjūčio 28 d. - Belgijos GP

Rugsėjo 4 d. - Olandijos GP

Rugsėjo 11 d. - Italijos GP

Rugsėjo 25 d. - Rusijos GP

Spalio 2 d. - Singapūro GP*

Spalio 9 d. - Japonijos GP

Spalio 23 d. - JAV GP

Spalio 30 d. - Meksikos GP

Lapkričio 13 d. - Brazilijos GP

Lapkričio 20 d. - Abu Dabio GP

* - lenktynės gali būti surengtos kitur.


Komentarai (4)
HORN
IP: 5fd665d | 09/20 10:39 Atsakyti
Mane visad stebina Kanados GP visiškai atskirai nuo kitų to regiono lenktynių. Aišku rudenį ten vėsoka, bet gal galima kažkaip priderinti? Kad ir po Majamio jau būtų patogiau.
ubis
IP: 2c1d4d3 | 09/19 13:51 Atsakyti
Asmeniskai noretusi, kad Turkija turetu nuolatine vieta ir sugriztu Malaizijos ir Vokietijos GP.
db
IP: 35e947a | 09/19 11:56 Atsakyti
Singapūre visada geros lenktynės, viena mėgstamiausių trasų asmeniškai
.....
IP: 88a92d0 | 09/19 10:53 Atsakyti
Galėtų vietoj Singapūro GP, sugrįžti Malaizijos GP. Komandoms ir logistika paprastesnė po to persikelti į Japoniją ir nereiktų per pusę žemyno, iki Turkijos vykti...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas