F. Vasseuras: nereikia savęs apgaudinėti (12)

F. Vasseuras: nereikia savęs apgaudinėti
logo Kovo 20 d. 18:46, Sauber

Nežiūrint į gana gerą greitį kvalifikacijose, „Ferrari“ kol kas nesugebėjo iškovoti nė vieno podiumo lenktynėse. Bahreine Charlesui Lecrecui sugedus, Carlosas Sainzas finišavo ketvirtas, o praėjusį savaitgalį Džedoje Skuderijos sportininkai užbaigė distanciją tik 6 ir 7 vietose.

„Reikia baigti kalbas vien dėl kalbų, - pasakė „Ferrari“ komandos vadovas Fredericas Vasseuras, sumuodamas etapo rezultatus. - Nereikia apgaudinėti savęs ir slėptis už teigiamų žodžių, neva viskas yra gerai“.

Praėjo du su puse mėnesio nuo to momento, kai prancūzų specialistas užėmė boso kabinetą Maranele. Pradėdamas darbą komandoje, Fredericas padarė gana drąsų pareiškimą: „Ferrari“ turi viską, kas būtina kovojant dėl pergalių“.

Tačiau jau Bahreine tapo aišku, kad lenktyninio tempo raudonosioms mašinoms neužtenka, o Saudo Arabijoje Leclercas su Sainzu niekaip negalėjo pasipriešinti net „neteisingos koncepcijos“ „Mercedes“ mašinoms W14.

Kol kas „Ferrari“ automobiliai gali važiuoti greitai tik su pačiomis minkščiausiomis padangomis su pustuščiais bolidų bakais. Ilgoje distancijoje „Ferrari“ trukdo didelis padangų dėvėjimasis.

„Šiuo metu mums svarbiausia suprasti, ką mes darome neteisingai, - pasakė F. Vasseuras. - Kartu mes negalime savęs apgaudinėti. Supratę apie klaidas, reikės kažką keisti ir tęsti įtemptą darbą. Kalbos čia nepadės, jos nepadarys bolido greitesniu.

Asmeniškai man vaizdas yra daugmaž aiškus. Mūsų automobilis turi gerą potencialą, nors jo ir nepakanka kovai su „Red Bull“. Kol kas negalime pasiekti to potencialo, kokį galime turėti“.

Leclercas, kuris Saudo Arabijoje gavo baudą už jėgainės elemento keitimą, startavo tik iš 12-tos pozicijos. Pirmuosiuose ratuose jis iškovojo pozicijas su minkštosiomis padangomis, bet po sustojimo boksuose, perėjęs prie kietųjų padangų, monakietis prarado tempą.

„Charlesas puikiai veržėsi į priekį su minkštosiomis padangomis, - patvirtino „Ferrari“ vadovas. - Kartu jis buvo vienintelis, kuris važiavo su šiuo mišiniu (kiti lyderiai važiavo su vidutinėmis, o Hamiltonas – su kietosiomis).

Sainzas irgi turėjo gerą tempą pirmoje atkarpoje. Bet kai abu perėjo prie kietųjų, tai jų tempas smarkiai nukrito. Mums dar reikės išsiaiškinti, kas atsitiko“.

Vasseuras pridūrė, kad yra nusiteikęs gana ryžtingai: „Aš apskritai nenoriu ieškoti kažkokio pozityvo, kadangi Džedoje jo visai nebuvo. Mums dabar reikia ieškoti ne pozityvių momentų, o koncentruotis ties tais dalykais, kurie neveikia.

Tuo tarpu analizė turi būti korektiška. Juk mažiausiai kvalifikacijose mes lenkiame „Aston Martin“ ir „Mercedes“. Tai reiškia, kad mūsų darbas su bolidu vyksta teisinga kryptimi. Bet viena – parodyti savo galimybes, o visai kas kita – stabiliai demonstruoti pajėgumą lenktynių metu. Būtent tokius atsakymus ir teks mums surasti“.

Po dviejų etapų „Ferrari“ yra tik ketvirta komandinėje įskaitoje.Komentarai (12)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Tau tikrai
IP: a679aac | 03/20 22:02 Atsakyti
SethFin
03/20 19:12

Net portalo administratorius trolina f-1 vidutinioką hipokritą hamil... skaityti daugiau

Sapnuojasi Hamiltonas naktį... Žmogau, pradėk gyvent, čia tik formulė
SethFin
IP: e358d59 | 03/20 19:12 Atsakyti
Net portalo administratorius trolina f-1 vidutinioką hipokritą hamiltona. Yra strapsnis: "L. Hamiltonas: niekada nemačiau tokio greito bolido". Tada iškarto šalia šitas: "Nereikia savęs apgaudinėti". 10 balų puslapio administracijai.
Luuna
IP: 11ff568 | 03/20 19:35 Atsakyti
Bent dziugu, kad nesika vaivorykstem kaip Binoto ir paberia kritikos komandai ar tam tikriem veiksmam.
bitininkas
IP: da12a42 | 03/20 23:43 Atsakyti
Kur tas pranašumas buvo, tik prieš MB. Šiais metais ne tik su Mersais bet ir Aston reik jau konkuruot. Čia redbull gerą žingsnį žengė išleisdami daugiau pinigo, o ne kažkas žengė žingsnį atgal…
OI
IP: 5e27045 | 03/21 07:52 Atsakyti
SethFin
03/20 19:12

Net portalo administratorius trolina f-1 vidutinioką hipokritą hamil... skaityti daugiau

Žinojau, kad atsiras bent vienas, kuris parašys apie batus, nors straipsnis apie ratus.
kart
IP: ff4c1cb | 03/21 04:12 Atsakyti
Kaip ir sakiau
03/20 22:06

Vadovas pasikeitė, o situacija prastesnė nei buvo, bolidas parūko, ... skaityti daugiau

Jo, Vesseuras atėjo į komandą, pasiraitojo rankoves ir šaltais žiemos vakarais garažiukyje sukonstravo dabartinį Ferrari bolidą.
JOX
IP: 0067796 | 03/20 20:37 Atsakyti
Nezinau ka jus darete su nauju bolidu bet toks jausmas man kad nieko nedaryta nes vaizdas trasoje baisus:(
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 968
2. Ayrtons 959
3. tevez 958
4. master f-1 951
5. Valerijonas 923