F. Vasseuras pasijuokė iš „Formulėje-1“ vyraujančių gandų

F. Vasseuras pasijuokė iš „Formulėje-1“ vyraujančių gandų
logo 2023 Gegužės 26 d. 11:55, Ferrari nuotr.

Potencialų Lewiso Hamiltono perėjimą į „Ferrari“ toliau neigia tas, kas netingi. Pats britas teigė, kad jis netoli susitarimo su „Mercedes“ dėl naujo kontrakto.

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas brito kontaktą su „Ferrari“ taip pat paneigė. Italijos ekipos vadovas Fredas Vasseuras tik pasijuokė iš tokių kalbų. 

„Prieš dvi savaites jūs išsiuntėt Sainzą į „Audi“, prieš vieną savaitę Leclercas buvo išsiųstas į „Mercedes“ – šiuo metu esu vienas“, – ironiškai kalbėjo F. Vasseuras. 

„Nesiuntėm pasiūlymo Lewisui Hamiltonui – to mes nedarėme. Neturėjome jokių kalbų su juo. Manau, kad kiekviena komanda norėtų matyti Hamiltoną savo komandoje, būtų juokinga, jeigu kalbėčiau kitaip.

Svarbiausia yra koncentruotis ties savo tobulėjimu šį sezoną. Po keletos mėnesių turėsime galimybe susėsti su lenktynininkais, aptarti jų ateitį. Šiuo metu svarbiausia yra bandyti konkuruoti su „Red Bull“ komanda“, – prieš Monako GP kalbėjo „Ferrari“ komandos vadovas. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218