„Ferrari“ atleido vyriausiąjį aerodinamikos specialistą

„Ferrari“ atleido vyriausiąjį aerodinamikos specialistą
logo 2023 Kovo 10 d. 12:38, Ferrari

Ferrari“ aukščiausio lygio specialistas Davidas Sanchezas, kuris buvo atsakingas už bolido aerodinamiką, po dešimties metų darbo italų komandoje buvo atleistas iš pareigų. Sprendimas buvo priimtas po Bahreino etapo, kur „Ferrari“ pasirodė žemiau savo galimybių.

Prancūzų specialistas į „Ferrari“ atėjo 2012 metų rudenį, o nuo 2019 metų vadovavo aerodinamikos departamentui, o dar po dviejų metų tapo komandos vyriausiuoju inžinieriumi ir betarpiškai užsiėmė F1-75 ir SF-23 bolidų konstravimu.

Italijos laikraščio „Gazzetta dello Sport“ teigimu, pagrindiniu kandidatu į Sanchezo užimamas pareigas yra laikomas Diego Tongi, kuris irgi aktyviai dalyvavo kuriant SF-23 automobilį. Tačiau mašinos modernizacijos reikia imtis skubiai, kadangi Bahreine bolidas atrodė gana prastai: pilotai negalėjo sukontroliuoti padangų dėvėjimosi lygio ir didelės jų degradacijos.

Supranta, kad pirmais etapas netenkino tifozių ir komandos vadovybės, nes Charlesas Leclercas buvo priverstas pasitraukti iš distancijos, o Carlosas Sainzas finišavo ketvirtas, nuo lyderio Maxo Verstappeno atsilikdamas 48 sek.

Dabar Sanchezas bus išsiųstas į ilgas akademines „atostogas“, kurių metu jis neturės teisės eiti dirbti į kitą komandą. Kalbama, kad jis buvo vienu ir pagrindinių Mattia Binotto favoritų ir jo atleidimas buvo logišku žingsniu tos naujos politikos, kurią pradėjo Fredericas Vasseuras, naujas komandos vadovas. Verta priminti, kad neseniai nuo „Ferrari“ vyriausiojo stratego pareigų buvo nušalintas Inaki Rueda.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794