„Ferrari“ atstovai neįleisti į jėgainių tiekėjų susitikimą (1)

„Ferrari“ atstovai neįleisti į jėgainių tiekėjų susitikimą
logo Sausio 02 d. 23:46, Ferrari

„Ferrari“ komanda privalės greičiau išspręsti formalumus.

Portalas „racingnews365.com“ sužinojo, kad italų gamintojų atstovai nebuvo įleisti į „Formulės–1“ jėgainių tiekėjų susitikimą, nes jie dar oficialiai nepaskelbė apie savo ketinimus dalyvauti 2026 m. taisyklių cikle.

Šį formalumą „Ferrari“ privalėjo sutvarkyti iki spalio 15 dienos, o vėliau terminas dar buvo pratęstas iki lapkričio pabaigos.

Vis dėlto italai užtruko ir neprisijungė prie „Audi Formula Racing“, „Alpine SAS“, „Honda Racing Corporation“, „Mercedes AMG High Perfomance Powertrains“ (HPP) ir „Red Bull Powertrains“ (RBPT).

Portalas teigia, kad „Ferrari“ nerimavo dėl to, kad RBPT bus traktuojamas kaip naujas tiekėjas, turintis prieigą prie „Honda“ intelektinės nuosavybės.

Šias intelektinės nuosavybės teises RBPT grąžino „Honda“ nepanaudotas, kai paaiškėjo, kad bendrovių keliai po 2025 m. išsiskirs.

Būsimiems jėgos agregatų tiekėjams suteikiamos įvairios nuolaidos, o „Ferrari“, kaip žinoma, prieštaravo, kad „Red Bull“ būtų suteiktos tokios galimybės.

„Racingnews365.com“ paklaustas apie susiklosčiusią situaciją, „Ferrari“ atstovas spaudai sakė, kad komanda „neturi atsakymo“.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Senas_Kareivis
IP: fd881b6 | 01/03 14:56 Atsakyti
Dar vieną bankę prasileidžia strategai
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392