„Ferrari“ pasiūlė 40 mln. svarų L. Hamiltonui už 2024 m. kontraktą

„Ferrari“ pasiūlė 40 mln. svarų L. Hamiltonui už 2024 m. kontraktą
logo 2023 Gegužės 22 d. 13:21, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

Artėjančio griaustinio aidų jau buvo galima girdėti praėjusią savaitę, kai „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas netikėtai prasitarė, kad kontrakto su Lewisu Hamiltonu pasirašymui labiausiai trukdo per didelis sero brito finansinis apetitas.

Leidinio „Forbes“ duomenimis, septyniskart pasaulio čempiono atlyginimas 2023 metais sudaro 55 mln. eurų – tačiau patikimi šaltiniai teigia, kad „Mercedes“ komanda nėra pasirengusi išsaugoti tokio pačio dydžio algą kitiems metams, ypač po ne itin ryškių Lewiso pasirodymų lyginant su komandos partneriu George'u Russellu.

Pirmadienį ši sudėtinga situacija pasipildė dar vienu nauju elementu – Londono „Daily Mail“ pranešė, kad Lewiso Hamiltono derybos su „Mercedes“ užsitęsė dar ir dėl to, kad lygiagrečiai Hamiltonas veda derybas ir su „Ferrari“ komanda.

Straipsnyje sakoma, kad Skuderija nori matyti savo sudėtyje jau kitais metais vieną sėkmingiausių visų laikų „Formulės-1“ sportininką – neva „Ferrari“ Lewisui siūlo 40 mln. svarų sterlingų (apie 46 mln. eurų) algą už 2024 metus.

Įdomu yra tai, kad abu dabartiniai „Ferrari“ pilotai – Charlesas Leclercas ir Carlosas Sainzas turi galiojančias sutartis 2024 metais. Tai reiškia, kad „Ferrari“ yra pasiruošusi kuriam nors iš lenktynininkų sumokėti solidžią išeitinę pašalpą, kad atsilaisvintų vieta Hamiltonui.

Iš „Daily Mail“ publikacijos, kurioje autorius remiasi labai rimtais šaltiniais Italijoje ir Didžiojoje Britanijoje, aišku, kad derybose su Lewisu asmeniškai dalyvauja „Ferrari“ prezidentas Johnas Elkannas, kuris, savo ruožtu, yra pasiruošęs į „Mercedes“ komandą išsiųsti C. Leclercą ir yra pasirengęs pasirašyti dvišalę sutartį tarp „Ferrari“ ir „Mercedes“ dėl pilotų mainų.

38-erių metų Hamiltono asmenybėje „Ferrari“ norėtų matyti „dabartinių laikų Michaelį Schumacherį“, kuris galėtų komandą nuvesti prie ilgalaikių pasiekimų. Norėdamas įtikinti Hamiltoną persikraustyti į Maranelą, komanda net prisiminė Lewiso kūmyrą Ayrtoną Senną, kuris turėjo užsivilkti raudoną uniformą 1995 metais, bet negalėjo to padaryti, nes metais anksčiau žuvo Imolos trasoje.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332