G. Maffei: mes neparduodame „Formulės-1“

G. Maffei: mes neparduodame „Formulės-1“
logo 2023 Gegužės 21 d. 13:12, FIA

„Liberty Media“ generalinis direktorius Gregas Maffei patikino, kad „Formulė-1“ nėra parduodama. Prie šios temos jis sugrįžo per investuotojų konferenciją Niujorke, kurią organizavo „Moffett Nathanson“ bendrovė.

Šių metų pradžioje buvo paskleisti gandai, kad „Liberty Media“ atmetė valstybinio Saudo Arabijos investicinio fondo pasiūlymą už 20 milijardų dolerių nupirkti visas „Formulės-1“ akcijas.

Maffei jau ne kartą yra pranešęs, kad šį istorija neatitinka tikrovės, bet dabar tai pakomentavo kiek plačiau.

„Ar yra kokių nors šansų, kad mes susiruošime parduoti „Formulę-1“, o vėliau mums už tai reikės sumokėti korporacinį mokestį? - amerikiečių verslininką cituoja Londono laikraštis „The Mirror“. - Tie, kas mus gerai pažįsta, turi suprasti, jog tai neįeina į mūsų planus. Tuo turi užsibaigti visos diskusijos apie tai, kad mūsų draugai iš Saudo Arabijos yra pasirengę nupirkti „Formulę-1“ jau kitą savaitę ar panašiai.

Esame labai patenkinti dabartine padėtimi „Formulėje-1“ ir tolimesnėmis jos perspektyvomis. Jei pažiūrėsime į pajamų lygį, tai viskas klostosi gana gerai. Televizijos auditorija auga, taip pat padidėjo distributorių skaičius, kurie reklamuoja mūsų produktą, tame tarpe ir skaitmeninėje erdvėje. Tarp etapų organizatorių yra ir mūsų partnerių,

Mes sugebėjome į tvarkaraštį įtraukti naujų lenktynių ir, regis, liko tik viena laisva vieta dar kurioms nors lenktynėms. Rėmėjų sumokamos sumos taip pat išaugo, mes pasirašėme sutartis su keliais globaliais rėmėjais. Manau, kad tokių partnerių skaičius nuo dabartinių penkių turi išaugti dvylikos.

Mes matome perspektyvas, atveriančias naujas galimybes dėl to, kad šiemet rengsime etapą Las Vegase, kur mes patys būsime etapo organizatoriais ir tai leis mums daug ko išmokti“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821