G. Maffei: mes neparduodame „Formulės-1“ (1)

G. Maffei: mes neparduodame „Formulės-1“
logo Gegužės 21 d. 13:12, FIA

„Liberty Media“ generalinis direktorius Gregas Maffei patikino, kad „Formulė-1“ nėra parduodama. Prie šios temos jis sugrįžo per investuotojų konferenciją Niujorke, kurią organizavo „Moffett Nathanson“ bendrovė.

Šių metų pradžioje buvo paskleisti gandai, kad „Liberty Media“ atmetė valstybinio Saudo Arabijos investicinio fondo pasiūlymą už 20 milijardų dolerių nupirkti visas „Formulės-1“ akcijas.

Maffei jau ne kartą yra pranešęs, kad šį istorija neatitinka tikrovės, bet dabar tai pakomentavo kiek plačiau.

„Ar yra kokių nors šansų, kad mes susiruošime parduoti „Formulę-1“, o vėliau mums už tai reikės sumokėti korporacinį mokestį? - amerikiečių verslininką cituoja Londono laikraštis „The Mirror“. - Tie, kas mus gerai pažįsta, turi suprasti, jog tai neįeina į mūsų planus. Tuo turi užsibaigti visos diskusijos apie tai, kad mūsų draugai iš Saudo Arabijos yra pasirengę nupirkti „Formulę-1“ jau kitą savaitę ar panašiai.

Esame labai patenkinti dabartine padėtimi „Formulėje-1“ ir tolimesnėmis jos perspektyvomis. Jei pažiūrėsime į pajamų lygį, tai viskas klostosi gana gerai. Televizijos auditorija auga, taip pat padidėjo distributorių skaičius, kurie reklamuoja mūsų produktą, tame tarpe ir skaitmeninėje erdvėje. Tarp etapų organizatorių yra ir mūsų partnerių,

Mes sugebėjome į tvarkaraštį įtraukti naujų lenktynių ir, regis, liko tik viena laisva vieta dar kurioms nors lenktynėms. Rėmėjų sumokamos sumos taip pat išaugo, mes pasirašėme sutartis su keliais globaliais rėmėjais. Manau, kad tokių partnerių skaičius nuo dabartinių penkių turi išaugti dvylikos.

Mes matome perspektyvas, atveriančias naujas galimybes dėl to, kad šiemet rengsime etapą Las Vegase, kur mes patys būsime etapo organizatoriais ir tai leis mums daug ko išmokti“.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hat
IP: a1864ae | 05/22 07:05 Atsakyti
Parduos , parduos.Kol kas matyt ne tiek siulo, kiek noretusi. Jie tiesiog bando mus itikint, kad jie cia ne del pinigu , o del idejos. O jeigu paprasciau -visur melas. Kaip ir kalbos komandose, kad mes ta ar ta sportininka paemem , ne del pinigu, gink Dieve, o del greicio. Pykina tos visos kalbos. Su pagarba.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778