G. Rocquelinas: techninė dalis - silpnoji M. Verstappeno pusė (22)

G. Rocquelinas: techninė dalis - silpnoji M. Verstappeno pusė
logo 2022 Lapkričio 09 d. 11:46, Red Bull Content Pool / Getty Images

Buvęs „Red Bull“ inžinerijos skyriaus vadovas Guillaume‘as Rocquelinas mano, kad techninė dalis yra silpnoji dukart F-1 čempiono Maxo Verstappeno pusė.

Specialistas praeityje buvo Sebastiano Vettelio lenktynių inžinierius. Vokiečiui 2015 m. išėjus į „Ferrari“, G. Rocquelinas iki 2022 m. užėmė „Red Bull“ inžinerijos skyriaus vadovo postą, tad taip pat daug dirbo su M. Verstappenu.

Nors abu sportininkai labai greiti, anot specialisto, į „Red Bull“ komandą atvyko turėdami skirtingą žinių kiekį. G. Rocquelino teigimu, M. Verstappenui tikrai netrūksta talento, bet jis vis dar stokoja techninių žinių.

„Jeigu vertintumėme žinių kiekį, manau, kad Sebastianas buvo geresnis lenktynininkas nei Maxas tuomet, kai prisijungė prie komandos“, - kalbėdamas tinklalaidėje „Eurosport France’s ‘Les Fous du Volant’“ sakė G. Rocquelinas.

„Profesionalumo lygis, techninė dalis, tarpininkavimas... Sebastianas buvo užaugintas Michaelio Schumacherio „mokyklos“. Jis jam buvo idealas. Sebastianas daug klausinėjo, užsirašinėjo, prisijungęs prie mūsų komandos buvo labai kruopštus. Tad nenuostabu, jog jam pavyko iškovoti ne vieną čempiono titulą. Jis tiesiog buvo geriau pasiruošęs tiek iš techninės, tiek iš psichologinės pusės.“

„Manau, kad Maxas galbūt turi daugiau natūralaus talento. Tuo jis labiausiai ir rėmėsi. Tačiau Sebastianas prie komandos prisijungė geriau pasiruošęs. Maxas visada buvo tikras bosas. Jis labai savimi pasitiki, žino ko nori ir yra labai tiesmukas. Būsiu atviras, palyginus su kitais sportininkais, su kuriais mums teko dirbti, Maxas yra silpnas techninėje srityje. Manau, kad toje srityje jam dar reikia nemažai padirbėti.“

„Pagal savo požiūrį ir rezultatus, taip, jis yra lyderis. Tačiau žvelgiant iš techninės pusės ir kas liečia automobilio tobulinimo procesą, jis tikrai dar turi kur patobulėti.“

Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2023 sezono taškai: 454
Komanda: Red Bull Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (22)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Black_Death
IP: b6bc7f2 | 11/10 20:10 Atsakyti
Andrius Sa
11/10 19:41

Aš suprantu jus, bei jūsų pozicija, bet pasikartosiu, kad tai yra G... skaityti daugiau

Ar tikrai bolidai ir statusas komandoje daro čempionus? Kartais mokėjimas važiuoti padeda būnant pagal strategijas Nr2 ir susipešus priešininkam pasiimti netyčiuką. (Kimi Raikkonen).

tik parašęs perskaičiau "didžiaja dalimi". taip tu teisus be konkurencingos technikos nieko nėra. Bet yra ir kita medalio pusė pvz. Alonso po pasirodymo su Minardi sekanti komanda Renault. ar dabartinis pvz. Mikis, per tuos kelis metus buvo dugne ir liko dugne, nuo vidutinioko "suck my balls" gauna dvigubai.
Andrius Sa
IP: 44da522 | 11/10 19:41 Atsakyti
Paskaitykite
11/10 19:06

Paskaitykite pats ką parašėte, tai, kad žmogus atrodo geriausiai p... skaityti daugiau

Aš suprantu jus, bei jūsų pozicija, bet pasikartosiu, kad tai yra Guillaume‘as Rocquelinas nuomonė. Jis nebedirba RedBull, bei nepateikė, nei vieno argumento susijusiu su dabartimi, bet tik rėmėsi, savo patirtimi, bei kažkada vykusiais veiksmais, kada dirbo RedBull. Laikas eina žmonės keičiasi ;)
Paskutinis jūsų sakinys, neatitinka diskusijos temos.
Taip didžiaja dalimi bolidai daro pilotus čempionais
Paskaitykite
IP: ab3cd58 | 11/10 19:06 Atsakyti
Andrius Sa
11/10 18:15

Nesidomiu krepšiniu, tai man sunku vertinti jūsų palyginimą, bet f... skaityti daugiau

Paskaitykite pats ką parašėte, tai, kad žmogus atrodo geriausiai pagal rezultatus nereiškia, kad jis geriausias visose srityse ir gink die niekam negalima to pasakyti, tiesiog turimų skilsu pakako geriausiam rezultatui pasiekti, o vertinant, kad formulė ne vien skilsai, bet ir technika svarbi t.y. kol newey nesukūrė bolido pasikeitus taisyklėm jo skilsų nepakako rezultatui pasiekti. Tai vertinant, kad pilotas gebantis ne tik gerai pilotuoti, bet ir padeti inzinieriams sukurti geresnį bolidą greičiau, turi pranašumą. Ir nėra čia kazkokia kritika, tikrai kaip kazkas čia rašė, reiktų akliems MW fanams tiesiog galvą iš jo užpakalinės dalies kartais išsitraukti ir matyti dalykus ne vien oer rožinius akinius.
Andrius Sa
IP: 668aa27 | 11/10 18:15 Atsakyti
Sakai...
11/10 18:03

Jei paklausus ryto fizinio parengimo trenerio kuris anksčiau trenirav... skaityti daugiau

Nesidomiu krepšiniu, tai man sunku vertinti jūsų palyginimą, bet faktas, kad, tai tik jo nuomonė, o tas derinys, kurį jis kritikuoja, dabar atrodo geriausiai.
Sakai...
IP: ab3cd58 | 11/10 18:03 Atsakyti
Andrius Sa
11/10 17:55

Man nesuprantama, kad pralaimėjusios komandos atstovas kritikuoja, la... skaityti daugiau

Jei paklausus ryto fizinio parengimo trenerio kuris anksčiau treniravo Javtoką jis pasakytų, kad krepšininkas jis puikus, mato aikštę, gerai ginasisi, bet jam dar reikėtų padirbėti su baudos metimais, tai čia butu5 belekokia kritika Javtokui? O jei šis treneris dirbtų pačiame Žalgiryje tai jį net atleist reiktų? :) Auksinė jūsų logika :)
Andrius Sa
IP: 668aa27 | 11/10 17:55 Atsakyti
Man nesuprantama, kad pralaimėjusios komandos atstovas kritikuoja, laimėtojų atstovą. Galvoja trasoje nelaimėjom, tai bent kritikos daugiau pabersių :D
Kazkokia nesamone6
IP: ab3cd58 | 11/10 17:00 Atsakyti
Tiek MW uzhipintas ir padarytas superherojumi, kad paprasta pastaba kuri nlmano supratimu net nieko blogo nepasako, kad yra vietų kur tobulėti, kad čia daugeliui fanų rb ale žmogų išmesti reiktų už tokį svarstymą :) Tiesiog įspūdinga kaip puikiai veikia usa marketingas lengvatikiams...
Del ko
IP: ab3cd58 | 11/10 16:57 Atsakyti
Dėl ko trinami komentarai, ar gali moderatoriai paaiskinti t.y. i diskusiją, neizeidziantys, kas čia vyksta?
Nesupratai
IP: ab3cd58 | 11/10 16:56 Atsakyti
Komentatorius
11/09 22:38

yra ir straipsnių ir podcastų, kur MW būtent stiprioji pusė ir įv... skaityti daugiau

Cia kalbama apie trchnines zinias kaip veikia bolidas ir mazgai tarpusavyje kaip jis vystomas, podcastuise gyre ferstapena, kad zino gerai is nuststymu puses t.y. kiek click reikia sparnui ir pan., Maisai du skirtingus dalykus
Virgia
IP: 3ac7180 | 11/10 12:50 Atsakyti
N7
11/09 12:41

Pritariu...tik šiemet sintetinis surado ir išmoko naudoti stabdžius... skaityti daugiau

O kazkaip atrodo kad pacio pusrutulei sintetinei.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas