GP2. Dubajus: penktadienio lenktynės

logo 2008 Balandžio 11 d. 23:36, LAT Photographic
Šių metų „GP2 Asia Series“ čempionas Romainas Grosjeanas šiandien iškovojo dar vieną pergalę.
Šveicarui šis laimėjimas buvo lyg dovana iš varžovo rankų. Ilgą laiką lenktynėse pirmavęs Bruno Senna ne tik nepelnė pergalės, bet ir finišavo devintoje pozicijoje.
Likus 4 ratams iki lenktynių pabaigos, brazilas prieš šių metų čempionato nugalėtoją pirmavo daugiau nei 17 sekundžių. Tačiau jam teko neplanuotai dar kartą sustoti techninio aptarnavimo zonoje, nes pirmojo sustojimo metu buvo pakeista tik viena galinė padanga, kai turėjo būti pakeistos abi kairės pusės padangos.
„Man tiesiog nebuvo lemta laimėti šių metų čempionate. Aš norėjau, kad būtų pakeista mano kairioji priekinė bolido padanga, nes mačiau, kad ji per daug nusidėvėjusi“, - po lenktynių duodamas interviu sakė B. Senna.
Po susidūrimo su R. Grosjeanu pažeistu bolidu važiavęs Sebastienas Buemis finišavo antroje vietoje. Jo komandos draugas, Yelmeris Buurmanas, finišavo trečias, aplenkęs ketvirtoje vietoje likusį Vitalijų Petrovą. Hiroki Yoshimoto, per paskutinius du ratus aplenkęs du varžovus, finišavo penktas.
Paskutinėse vietose, už kurias skiriami taškai, finišavo Jerome d‘Ambrosio ir Milošas Pavlovičius, kuris rytojaus lenktynes pradės iš pirmosios startinės pozicijos.
Verta paminėti, jog 34-ame lenktynių rate, kai turėjo baigtis lenktynės, niekas nemojavo finišo vėliava, nors oficialiai varžybos ir baigėsi. Kova dėl geresnių pozicijų tęsėsi, V. Petrovas aplenkė Y. Buurmaną, tačiau šis lenkimas nebuvo įskaitytas.
Šeštadienį Dubajuje įvyks paskutinės pirmojo „GP2 Asia Series“ čempionato lenktynės. Įprastos GP2 pirmenybės prasidės balandžio 26 dieną Ispanijoje, Barselonoje.