H. Marko: „AlphaTauri“ vėl visi šypsosi

H. Marko: „AlphaTauri“ vėl visi šypsosi
logo 2023 Liepos 23 d. 13:08, Red Bull/Getty Images

Sugrįžęs į „Formulę-1“ po pusmečio pertraukos Danielis Ricciardo prie nepažįstamo bolido vairo jau pirmoje kvalifikacijoje aplenkė komandos draugą „AlphaTauri“ Yuki Tsunodą. „Red Bull“ koncerno konsultantas Helmutas Marko paaiškino, kad Ricciardo įkvėpė visus Faenzos komandoje ir priminė Sergio Perezui, kad iš jo laukiama aukštų rezultatų.

„Vėl visi šypsosi „AlphaTauri“ komandoje, - kvalifikacijos Vengrijoje rezultatus komentavo H. Marko. - Danielis pasirodė stebėtinai gerai, parodydamas 13-tą rezultatą ir komandoje jaučiamas tikras emocinis pakilimas. Penktadienį inžinieriai buvo euforijoje ir nustebę nuo atgalinio ryšio, kurį suteikė Ricciardo. Ir jei jis nori sugrįžti į pagrindinę komandą, tai jis turės rodyti gerus rezultatus.

Sergio Perezo kontraktas galioja iki 2024 m. pabaigos, bet jau dabar jis turi pasitempti. Mes sakome jam susikoncentruoti ties savo darbu ir nustoti nuolat žiūrėti į Verstappeną. Meksikiečiui Maxas yra nepasiekiamas. Sergio reikia labiau atsipalaiduoti“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794