H. Marko: bus logiška, jei „AlphaTauri“ pakeis pavadinimą

H. Marko: bus logiška, jei „AlphaTauri“ pakeis pavadinimą
logo Kovo 27 d. 11:34, Pirelli

Komanda, kuri anksčiau vadinosi „Toro Rosso“, 2020 metais pakeitė pavadinimą į „AlphaTauri“ ir visada „Red Bull“ energetinių gėrimų gamintojui būdavo „antro lygio“ projektu.

Dažniausiai ji buvo pozicionuojama kaip pradinis laiptelis „Formulėje-1“ perspektyviems lenktynininkams: pilotuodami Faenzos bazėje sukurtus bolidus, jie turėjo įgauti patirties, parodyti savo talentus, pasiekti kokių nors geresnių rezultatų ir tik po to gaudavo galimybę pereiti į pagrindinę „Red Bull“ komandą.

Taip, pavyzdžiui, buvo su Danieliuimi Ricciardo, net ir Maxas Verstappenas taip pat perėjo „Toro Rosso“ mokyklą.

Komandos pavadinimą koncernas pakeitė dėl to, kad „Red Bull“ nutarė taip reklamuoti savo sportinių drabužių liniją per „Formulę-1“. Ryškiausių pasiekimų ši komanda pasiekė būtent su naujuoju pavadinimu: 2020 ir 2021 metais Pierre'as Gasly du kartus lipo ant podiumo ir iškovojo pergalę per Italijos GP etapą.

Bet dabar „AlphaTauri“ pergyvena ne geriausius laikus ir tam įtakos turėjo visa eilė faktorių. Neatmestina, kad po koncerno bendrasavininkio Dietricho Mateschitzo mirties, naujoji kompanijos vadovybė laikysis visai kitokios politikos ir „Formulė-1“ nebus svarbiausia koncerno marketingo priemonė.

Tačiau „Red Bull“ konsultantas automobilių sporto klausimais Helmutas Marko neabejoja, jog „AlphaTauri“ turi gerų perspektyvų pasaulio čempionate, tačiau mano, kad komanda dar kartą pakeis pavadinimą.

„Ne, „AlphaTauri“ nėra parduodama. Nors užkulisiuose svarstomi įvairiausi variantai, - kalbėjo H. Marko. - Niekam nepatinka, kad „AlphaTauri“ kainuoja brangiau išlaikyti nei pagrindinę „Red Bull“ komandą. Tai ką tokiu atveju daryti?

Atlikti restruktūrizaciją ir palikti komandą` Italijoje? Iš dalies arba visą ją pervesti į Angliją? O gal visai parduoti? Visi šie variantai yra svarstomi naujos koncerno vadovybės, nes reikia ištirti visas galimybes.

Bet mums reikia antros komandos, šia prasme klausimų nėra. Visų pirma, tai turėtų suveikti variklių gamybos padalinio „Red Bull Powertrains“ kontekste. Be to, „AlphaTauri“ dirba daug aukščiausios klasės specialistų. Tačiau mes tik darbais turime įrodyti, kad situacija yra kontroliuojama.

Svarstomas ir pavadinimo keitimo variantas. Tai būtų logiška. Galima pasakyti, kad „AlphaTauri“ drabužių produkcija yra pristatyta tik trijose ar keturiose valstybės iš tų, kuriose vyksta F-1 etapai, tai tokio prekinio ženklo vertė yra sumažėjusi. Kita vertus, drabužių kompanija jau beveik parduota.

Todėl komandai keliamas labai aiškus uždavinys: pritraukti kuo daugiau pinigų ir pasiekti kuo aukštesnio rezultato“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749