Buvęs „
Toro Rosso“ komandos lenktynininkas Jeanas-Ericas Vergne‘as pareiškė turįs daug šansų sugrįžti į „Formulę-1“.
Trejus metus F-1 praleidęs prancūzas praėjusią savaitę
pasirašė sutartį su „Formulės-E“ čempionate dalyvausiančia „DS Virgin“ ekipa, tačiau puoselėja viltis susitarti su F-1 naujoke „Haas“ komanda.
J.-E. Vergne‘as tikisi pasinaudoti padėtimi, jog yra „
Ferrari“ komandos pilotas-bandytojas.
„Šiuo metu esame trys kandidatai užimti dvi vietas“, – kalbėjo 25-erių sportininkas. „Sakykime, kad turiu geras galimybes susitarti su „Haas“. Kol kas dar anksti apie tai kalbėti.“
„Jei visgi pavyktų pasirašyti sutartį, tai būtų maloni problema – spręsti dėl „Formulės-E“ ir „Formulės-1“ pasirinkimo.“
„Šiuo metu esu pilnai susikoncentravęs ties FE pirmenybėmis, o vėliau matysime“, – pridūrė J.-E. Vergne‘as.
Kiek anksčiau buvo skelbta, kad kiti du pagrindiniai kandidatai atstovauti „Haas“ – Estebanas Gutierrezas ir Nico Hulkenbergas. Žinoma, kad amerikiečių ekipą
domina dar du pilotai, tačiau kol kas nėra atskleista, kas jie.