J. Elkannas nusiuntė „Ferrari“ akcininkams laišką apie permainas

J. Elkannas nusiuntė „Ferrari“ akcininkams laišką apie permainas
logo 2023 Balandžio 20 d. 19:16, Ferrari

Po to, kai antroji vieta pagal 2022 metų rezultatus aukščiausių „Ferrari“ bosų buvo palaikyta prastu rezultatu, buvęs komandos vadovas Mattia Binotto buvo atleistas ir jo vietą užėmė Fredericas Vasseuras.

Tačiau šių metų sezono startas Skuderijai buvo kur kas nesėkmingesnis – trejuose etapuose komanda nė karto neužlipo ant podiumo, o komandinėje įskaitoje „Ferrari“ yra tik ketvirta. Jos atsilikimas nuo „Red Bull“ jau siekia beveik 100 taškų.

Italijos „Gazzetta dello Sport“ praneša, kad tokia situacija sukėlė „Ferrari“ akcininkų iš „EXOR“ holdingo susirūpinimą – tai privertė „FIAT Chrysler“ koncerno prezidentą Johną Elkanną parašyti specialų laišką akcininkams, kuriame jis parašė apie būsimas permainas „Formulės-1“ komandoje.

„Už Maranelo sienų vyksta giluminės permainos, visų pirma nukreiptos į sportinio aktyvumo didinimą trasose, - rašo J. Elkannas. - Progreso siekimas, kuris buvo mūsų įkūrėjo Enzo Ferrari širdyje, iki šiol skatina „Ferrari“ darbuotojų ambicijas, kurie formuoja kompanijos ateitį“.

Pažymėtina, kad vyresnysis Johno brolis Lapo Elkannas, gražaus gyvenimo mėgėjas, prieš kelias dienas socialiniuose tinkluose paskelbė: „Ferrari“ reikia Rimtos ir Laiminčios komandos boksuose ir už jų ribų. Laikas ATSIBUSTI, su dabartine politika ir visais tais žaidimais MES NIEKADA NENUGALĖSIME.“

Anksčiau „Ferrari“ anonsavo, kad prasidėjo pertvarka komandos taktikos štabe ir techninės struktūros pakeitimai, susiję su vyr. konstruktoriaus Davido Sancheso išėjimu.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794