J. P. Montoya: „Red Bull“ neturi priežasčių keisti S. Perezo

J. P. Montoya: „Red Bull“ neturi priežasčių keisti S. Perezo
logo 2023 Liepos 14 d. 12:35, Bugatti

Danielio Rocciardo sugrįžimas į „AlphaTauri“ suteikė progą eilinį kartą pakalbėti, kad „Red Bull“ komanda nori detaliau išsiaiškinti, kokios sportinės formos dabar yra australas ir įvertinti galimybę Danielį pakviesti į „Red Bull“ komandą vietoje Sergio Perezo kitais metais. Beje, meksikietis per pastarąsias penkerias lenktynes nepateko į kvalifikacijos finalą.

Tačiau toli gražu ne visi laikosi tokios nuomonės. Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Juanas Pablo Montoya yra įsitikinęs, kad „Red Bull“ nesiryš keisti Perezo, kad nenuviltų savo lyderio Maxo Verstappeno, kuriam šiuo metu labai komfortiškai turėti tokį partnerį kaip Perezas, kuris nepretenduoja į nuolatines pergales čempionate.

Juanas Pablo Montoya: „Komanda neturi priežasčių kviestis kitą lenktynininką į Sergio Perezo vietą. Nėra būtinybės komandos vadovams gadintis santykius su Verstappenu. Dėl Sergio buvimo komandoje – puiki atmosfera, kadangi Maxas nejaučia jokio presingo.

Kartais Perezas sugeba parodyti patį aukščiausią lygį ir kartu išbudinti Verstappeną – toks požiūris puikiai veikia šiuo metu.

Gali būti, kad po 2-3 metų komandai prireiks ko nors kito, kadangi jei Maxas ir toliau pasiliks nuostabiu sportininku, jis kažkiek pasikeis. Tada „Red Bull“ reikės piloto su dideliu noru siekti pergalių. Tokios permainos būtų normalia sandorio dalimi“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794