J. Trulli tikisi dar geresnės „Toyota“ formos (12)

J. Trulli tikisi dar geresnės „Toyota“ formos
logo 2008 Kovo 23 d. 14:01, Toyota
Ketvirtąją vietą Malaizijos GP lenktynėse užėmęs „Toyota“ lenktynininkas Jarno Trulli liko labai patenkintas pasiektu rezultatu ir išreiškė viltį, kad komanda dar labiau padidins bolido pajėgumą ir susigrąžins 2005 metais demonstruotą formą.
2005 metais italas „Toyota“ bolidu dvejose lenktynėse sugebėjo finišuoti antras, o komanda Konstruktorių taurės įskaitoje užėmė ketvirtąją vietą. Deja, po to japonų automobilių gamintojo ekipos forma kuo toliau, tuo labiau prastėjo.
„Po tokių sunkių lenktynių puiku vėl pelnyti taškų. Esu ypač laimingas dėl komandos, tik esančios čia, tiek ir Kelne (Vokietijoje esančioje „Toyota“ komandos bazėje – red. past.). Šis rezultatas buvo pasiektas daugiausiai jų darbo žiemą dėka, todėl šį pasiekimą dedikuoju jiems“, - po lenktynių kalbėjo italas.
„Turėjau sunkumų pirmajame posūkyje – praradau sukibimą su trasa, slydau ir atsirėmiau į Nicką Heidfeldą („BMW Sauber“ pilotą – red. past.), todėl praradau šiek tiek pozicijų. Tačiau po to sugebėjau palaikyti „McLaren“ tempą“, - teigė lenktynininkas.
„Vėliau, komandai gerai padirbėjus sustojimų boksuose metu, sugebėjome aplenkti Marką Webberį (iš „Red Bull“ – red. past.). Pabaigoje turėjau puikią kovą su Lewisu Hamiltonu („Mclaren“ – red. past.) – vienas kitą kaip reikiant paspaudėme. Akivaizdu, kad jis už mane buvo šiek tiek greitesnis, tačiau aš stengiausi iš visų jėgų, ir komandos gero darbo dėka užėmėme ketvirtąją vietą“, - prisiminė sportininkas.
„Belieka tikėtis, kad ir toliau didinsime bolido pajėgumą, nes dar žiemos bandymų pabaigoje minėjau, jog esame stiprūs. Žinant „Toyota“ potencialą, jau šiemet galime susigrąžinti 2005-aisiais turėtą formą“, - pridūrė jis.
Kitam „Toyota“ komandos lenktynininkui Timo Glockui lenktynės pasibaigė vos prasidėjusios. Pirmajame rate vokietis susidūrė su „Williams“ pilotu Nico Rosbergu. Avarijoje lūžo jo bolido pakaba, todėl toliau važiuoti į „Formulę-1“ po trejų metų pertraukos sugrįžęs sportininkas nebegalėjo.

Komentarai (12)
deathlord
| 03/23 14:07 Atsakyti
panasu, kad toyotos pagaliau rado budu, kaip savo biudzeta $ versti i gerus taskus pilotu ir komandineje iskaitoje :) labai tikiuosi toyotos sugrizimo i kova (tikiuos, kad pastarosios lenktynes nebuvo atsitiktinumas)
Trolyte
| 03/23 14:18 Atsakyti
Dievui i ausi..
spree
| 03/23 14:24 Atsakyti
atsiprau visu akivaizdoje...Si kart italas mane nustebino visu 100 proc,si kart traukinio etikete paliko boksuose.
semas
| 03/23 15:04 Atsakyti
Na reikia dziaugtis kad Trulliui nors ir tiek pasiekti pavyko
Grengas
| 03/23 15:25 Atsakyti
Jo, po lenktynių buvo įdomu pasiskaityti kvalifikacijos komentarus. Beveik visi prognozavo, kad Toyota nepelnys taškų arba ne daugiau trijų, kad stabdys visus... :)
Trulis iš vis šaunuolis, juk tada, kai dirbdavo "garvežiu", jo bolidas būdavo tikrai lėtesnis už priešininkų, o jis visus sugebėdavo išlaikyti už savęs. Manau, kad jo geriausi metai dar priešakyje, šiaip panaikinus TC iškart matosi, kaip pakilo beveik visų "nurašytų" sportininkų lygis. Čia galima paminėti ir Fisicellą, ir Rubensą, ir tą patį Trullį.
Slobo
| 03/23 15:31 Atsakyti
Grengas> Jep :)
F-27
| 03/23 16:54 Atsakyti
gerai čia trulis pavarė...sekmės jam .
Simse
| 03/23 20:50 Atsakyti
Sveikinimai Trulliui, išties bolidas gerai buvo sureguliuotas ir Hamiltonas paskutiniuose ratuose jo nepalenkė, geros varžybos jam.
Dauniskis
| 03/23 21:26 Atsakyti
Tas trulis po sezono gali pakeisti niekam tikusi massa juk laisva vieta jau yra
deluck
| 03/23 23:34 Atsakyti
hmm kai losiau F1chalange99 trulis buvo etalono gale taip ir priprates jy ten matyti.. o dbr stebina vaikinas.. :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas