J. Villeneuve'as: kitais metais pamatysime kitokį L. Hamiltoną

J. Villeneuve'as: kitais metais pamatysime kitokį L. Hamiltoną
logo 2022 Lapkričio 21 d. 16:43, Formula-E

1997 metų pasaulio čempionas Jaquesas Villeneuve'as pabandė susumuoti pasibaigusio sezono rezultatus...

Jaquesas Villeneuve'as: „Dėl daugelio įdomių lenktynių praėjęs sezonas buvo gana įdomus. Ne tuo požiūriu, kad vyko įdomi kova dėl titulo, kurį Maxas Verstappenas pelnė pirma laiko, tačiau dėl pačių lenktynių įdomumo - net paskutinėse lenktynėse, kai viskas jau buvo nuspręsta, vystėsi įdomi kova trasoje.

Įprastai, kai titulai nulemiami iš anksto, čempionatas tarsi uždūsta, lyg pakankamai oro negaunanti žvakė, bet šiais metais viskas buvo kitaip. Ir nors varžybos Brazilijoje buvo kur kas ryškesnės, Abu Dabis labiau buvo tarsi baigiamasis vakarėlis po gana ilgo sezono.

Yas Marinos trasos konfigūracija nėra pati įdomiausia, tačiau didelis padangų dėvėjimosi lygis davė papildomos intrigos. „Ferrari“ viską padarė teisingai. Sergio Perezas užtikrintai važiavo antras, tačiau vieno sustojimo strategija suveikė Leclerco naudai. Šiais metais Leclercas turėjo kovoti dėl čempiono titulo su M. Verstappenu, bet prarado labai didelį kiekį taškų dėl klaidų - savo ir komandos. Pastarąją savaitę buvo labai daug rašyta apie Mattia Binotto situaciją „Ferrari“. Anksčiau vadovus atleisdavo po trejų nesėkmingų lenktynių, o dabar toks buvo visas sezonas. Iš šalies labai sunku spręsti ir aš neturiu jokio supratimo, ar atleidimas išspręstų visas italų ekipos problemas. Esmė tame, ką jūs gausite kaip pamainą.

Perezas buvo stiprus sezono pradžioje, po to tapo nepastebimas, o paskutinėse lenktynėse vėl pasitempė. Apskritai, per metus jis galėjo pasiekti daugiau, todėl 2023 m. sezonas bus jam labai svarbus. Sklando gandai, kad „Red Bull“ derasi su Danieliumi Ricciardo, nors jis užsiiminės darbu su rėmėjais ir spauda – jam tai gerai pavyksta. Kalbama, kad jie kalbasi ir su Lando Norrisu, bet tam nereikia skirti labai didelio dėmesio.

Komandos visada planuoja iš anksto. Niekas nenori tokių siurprizų, koks atsitiko su „Alpine“. Manau, kad čia turi įsikišti Perezo tėvas. Socialinių tinklų laikais tėvų nuomonė dažnai būna gerai girdima, bet jie neturi turėti įtakos situacijai. Būtent todėl Josas Verstappenas tampa vis mažiau pastebimu, jis yra laikomas nuošalyje ir tai yra teisinga.

Kitais metais labai daug ko laukiu iš Lewiso Hamiltono. Mes pamatysime kur kas geresnį Lewisą. Jis pirmą kartą užbaigė sezoną be „pole“ ir pergalių ir tai jį paveiks. Mes tai matėme Brazilijoje.

Lenktynių pradžioje Hamiltonui teko užleisti vietą ir kovoti su vidutinėmis padangomis, bet perėjęs prie kietųjų, jis tarsi skrido trasa. Gaila, kad lenktynės Abu Dabyje jam užsibaigė pirmu šiame sezone pasitraukimo dėl mechaninio gedimo.

Įdomu, ar kada nors trasoje dar pamatysime Sebastianą Vettelį? Jam šis sezonas buvo sudėtingas, jis labai dažnai užsiėmė savo reikalais už trasos ribų. Sebastianas gerokai pasitempė per paskutinius GP etapus. Jis liūdės be „Formulės-1“ ir aš nenustebsiu, jei jis čia sugrįš kokiame nors vaidmenyje. Kai jūs labai ilgai užsiimate kuo nors vienu, vieną dieną viskas nusibosta, jums noris pabūti namuose, su šeima. Bet jau po kelių mėnesių visas gali pasikeisti“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749