K. Chandhokas jau sugalvojo darbą S. Vetteliui

K. Chandhokas jau sugalvojo darbą S. Vetteliui
logo 2022 Gruodžio 30 d. 16:52, Getty Images

Sebastianas Vettelis iš „Formulės-1“ išÄ—jo 2022 m. sezono pabaigoje, pasaulio čempionate praleidęs 16 metų. Pagrindine išÄ—jimo priežastimis vokiečių lenktynininkas įvardijo norą ilgiau bÅ«ti su šeima ir vidiniais prieštaravimais tarp dalyvavimo lenktynėse su vidaus degimo varikliais ir jo susidomėjimu ekologinėmis iniciatyvomis.

Vokietis nepaliko net menkų užuominų, kuo norėtų užsiimti toliau – nors ir pripažino, kad ateityje jis tikriausiai neišvengs sugrįžimo į „Formulės-1“ serviso zoną kokiu nors kitu bÅ«du.

Tuo tarpu „Sky Sports“ kanalo komentatorius Karunas Chandhokas jau sugalvojo, kuo galėtų užsiimti keturiskart pasaulio čempionas.

„Pačiu tinkamiausiu vaidmeniu jam galėtų tapti vadovavimas „Red Bull“ jaunimo programai, - teigia buvęs pilotas iš Indijos. - Jis puikiai susitvarkytų su augančios lenktynininkų kartos globotinio pareigomis, taip pat jaunuolius gali išmokyti profesionalaus požiÅ«rio į darbą, papasakoti apie lenktynių pasaulio specifiką. Jo asmeninė patirtis taip pat duotų daug naudos, nes už jo pečių – milžiniškas palikimas“.

Taip pat K. Chandhokas palietė klausimą, kodėl Vettelis net tuo laiku, kai dominavo „Formulėje-1“ 2010-2013 metais, net arti neturėjo tokio populiarumo, kokį turėjo Michaelis Schumacheris.

„Aš to klausinėjau savo kolegų iš „Sky Deutschland“ redakcijos, - aiškino K. Chandhokas. - Manau, kad pagrindinė priežastis buvo ta, jog Michaelis Vokietijoje tapo pirmąją didelio ryškumo žvaigžde. Gerų lenktynininkų vokiečiai turėjo ir anksčiau, bet nė vienam iš jų nepavyko pasiekti tiek daug, kiek pavyko Schumacheriui.

Tuo tarpu Sebastianas neturėjo tokio didelio sirgalių palaikymo. Dauguma manė, kad jis gana lengvai iškovojo savo čempiono titulus, kadangi lenktyniavo pačioje geriausioje komandoje su greičiausiu bolidu“.

Pirmuoju vokiečiu, laimėjusiu GP etapą, buvo Wolfgangas von Tripsas 1961 metais. Tais pačiais metais jis Monzoje pateko į avariją, kurioje žuvo.

Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2023 sezono taškai: 10
Komanda: Aston Martin Amžius: 36 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749