Kinijos GP pakeis etapas Imoloje?

Kinijos GP pakeis etapas Imoloje?
logo 2021 Spalio 13 d. 11:20, Pirelli

Šią savaitę Pasaulinė automobilių sporto taryba žada patvirtinti 2022 m. „Formulės-1“ tvarkaraštį ir labai tikėtina, kad jame neliks Kinijos GP etapo.

Neoficialioje F-1 tvarkarašÄio versijoje lenktynės Šanchajuje buvo numatytos balandžio 17 d. - praėjus savaitei po etapo Australijoje, tačiau kinų etapo organizatoriai turi sunkumų su tuo, kad kitais metais Pekine iš pradžių įvyks žiemos Olimpinės žaidynės, o vėliau ir parolimpiada.

Tarptautinis olimpinis komitetas su Kinijos vyriausybe jau suderino žaidynių grafikus ir protokolus, todėl dėl to bÅ«tų itin sudėtinga dar suderinti ir „Formulės-1“ etapo rengimo sąlygas. F-1 etapo Šanchajuje organizatoriai paprašÄ— kiek vėlesnės lenktynių datos, tačiau labai glaustame tvarkarašÄio grafike jos neatsirado.

Todėl dabar pasklido gandas, jog Kinijos GP etapas bus keičiamas lenktynėmis Italijos Imoloje, Enzo ir Dino Ferrari vardo autodrome. Ši trasa jau du kartus pagelbėjo „Formulei-1“, priimdama etapus pernai ir šiemet, kai reikėjo keisti kitus etapus dėl pandemijos. Dabar italų pusė nori pasirašyti ilgametį kontraktą, kad etapas Imoloje taptų nuolatinis.

Lieka sulaukti galutinio F1 tvarkarašÄio varianto, kuris turėtų bÅ«ti paskelbtas jau šÄ¯ penktadienį. Gali bÅ«ti, jog Kinijos GP etapo likimas spręsis paskutinę minutę.

„Shanghai Circuit", Šanchajus
Trasa: „Shanghai Circuit", Šanchajus (Kinijos GP)
Ilgis: 5,451 km Ratų skaičius: 56
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0