L. Hamiltonas: aš neišeinu, bet komandai reikia sukrėtimo

L. Hamiltonas: aš neišeinu, bet komandai reikia sukrėtimo
logo 2023 Kovo 17 d. 16:08, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

Po Bahreino GP Lewisas Hamiltonas išsakė kelias labai kritines pastabas „Mercedes“ komandos inžinierių atžvilgiu, kurie, kurdami 2023 metų bolidą, nepaklausė jo pastabų. Tai iš karto sukėlė spėliones, ar septyniskart pasaulio čempionas nežada palikti komandos sezonui pasibaigus. Džedoje Lewisas visus patikino, kad nesiruošia palikti „Mercedes“.

Lewisas Hamiltonas: „Žvelgdamas atgal, kiek prisimenu, tada pasirinkau ne pačius geriausius žodžius. Žinoma, būna situacijų, kai tu nesutinki su kai kuriais komandos darbuotojais, tačiau privaloma įsiklausyti vieniems į kitus ir dirbti kartu. Aš ir toliau 100 proc. tikiu komanda – jie yra mano šeima, aš jau daug metų čia lenktyniauju ir neplanuoju niekur kitur eiti.

Bet mums visiems reikia rimto sukrėtimo, mums reikia judėti į priekį. Pamatėme, kokį turime greitį ir kokio greičio pasiekė konkurentai – atėjo laikas priimti drąsius sprendimus, nes reikia sumažinti atsilikimą nuo pirmaujančių vaikinų.

Tikiuosi, kad kažkuriuo sezono momentu mes sumažinsime atsilikimą, bet tai gali būti per vėlu norint kovoto dėl čempionų vardo, tačiau mes galėsime atkreipti visų dėmesį į mūsų komandą“.

Hamiltonas pridūrė, kad aptardamos naujojo kontrakto sąlygas, abi pusės daugiausiai dėmesio skiria klausimams už trasos ribų: „Kontrakte nėra jokių punktų apie rezultatus. Esame aptarimo procese, kokia turi būti mūsų ateitis, ką mes norime padaryti.

Mes nuolat stengėmės kelti sau naujus iššūkius, o ne vien vykdyti piloto ir komandos įsipareigojimus, kaip daro kitos komandos. Pernai mes pasirašėmė partnerystės sutartį dėl to, kaip sporte galima siekti didesnės rasinės įvairovės. Mes esame atviri ir daugeliui kitų temų.

Esu visiškai susijęs su „Mercedes Benz“, nes su jais bendradarbiauju jau 13 metų. Didžiuojuosi šiuo prekės ženklu ir verslu, jų įtaka pasauliui, bet visada galima siekti daugiau. Todėl aptariame, ką dar daugiau galime padaryti kartu“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0