L. Hamiltonas: mano santykiai su V. Bottu yra unikalūs (4)

L. Hamiltonas: mano santykiai su V. Bottu yra unikalūs
logo Spalio 04 d. 11:02, Daimler AG

Sočyje Lewisas Hamiltonas iškovojo jubiliejinę šimtąją pergalę karjeroje ir po penkiolikos „Formulės-1“ šio sezono etapų pirmauja asmeninėje įskaitoje, nors ir su nedideliu pranašumu.

Jo komandos partneris Valtteri Bottas kol kas užima trečiąją asmeninės įskaitos eilutę, bet suomiui tai – paskutinis sezonas pasaulio čempionų komandoje, nes nuo kitų metų jam teks lenktyniauti „Alfa Romeo“, kur jis pakeis į pensiją išeinantį Kimį Raikkoneną. O štai Valtteri vietą užims perspektyvus ir pergalių trokštantis George'as Russellas.

Visai tikėtina, kad septyniskart pasaulio čempionas Hamiltonas dar ne kartą prisimins, kiek jam komfortiška buvo dirbti su Bottu, kadangi jaunasis britas savų ambicijų neslepia. Bottas iki šiol tikina, kad jis visada svajojo apie pasaulio čempiono titulą, bet „Mercedes“ komandoje jis vaidino „antrojo smuiko“ vaidmenį ir tiksliai vykdydavo komandos nurodymus, nors jam to ir nesinorėjo daryti – galima prisiminti kad ir etapą Rusijoje 2018 metais.

Žodžiu, Hamiltonas bÅ«tų kur kas labiau patenkintas, jei jo partnerio vietą ir toliau užimtų Valtteri, bet „Mercedes“ turi strateginių tikslų, todėl patyręs suomis turi užleisti vietą perspektyviajam Russellui.

„Mes kovojame čempionate, kuriame visada stengiamės iškovoti pergales dvejose įskaitose. Mes abu kovojame dėl titulo, bet mÅ«sų darbas dar yra ir tas, kad komandai privalome laimėti Konstruktorių taurę, todėl mes abu turime bendradarbiauti, - L. Hamiltonas kalbėjo „Sky Italia“ televizijai. - Aš pirmą kartą turiu tokį komandos draugą, su kuriuo galiu normaliai bendrauti ir sąveikauti. „Aš išbandžiau tokius nustatymus, bet mašina elgėsi šiaip sau“, - mes nieko neslepiame vienas nuo kito, stengiamės vienas kitam padėti, kad komanda galėtų pasiekti pačių geriausių rezultatų. Tai unikalÅ«s santykiai, daugiau nė su vienu partneriu tokių nesu turėjęs.

Valtteri yra puikus žmogus, už trasos ribų mes taip pat labai džentelmeniškai bendraujame“.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 546.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2021 sezono taškai: 343.5
Komanda: Mercedes Amžius: 36 m.
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2021 sezono taškai: 203
Komanda: Mercedes Amžius: 32 m.
Plačiau

Komentarai (4)
Life
IP: 75ad139 | 10/05 23:48 Atsakyti
Su Russelu bus dar unikalesni. :)
Fernandoisfasterthanyou
IP: 6e7fb92 | 10/04 18:48 Atsakyti
Stinger
10/04 11:58

Pilnai pritariu, santykiai unikalus - mazdaug kaip zmogaus ir suns.

tas šuo tavo metinę algą, už kurią lankstai nugarą, gali pro langą išmest ir pasijuokt
Ffanas1
IP: 91498f7 | 10/04 12:03 Atsakyti
Stinger
10/04 11:58

Pilnai pritariu, santykiai unikalus - mazdaug kaip zmogaus ir suns.

Taip nėra. Juk ir darbe yra skirtingų specialistų: kur vienas kažkuom geresnis už kitą. O bendrauja kaip ir visi :) Visi skirtingi: Hamiltonas geriau važiuoja, jei eitu muštis - tai Bottas nuokautuotų tą mergikę :)
Stinger
IP: ec13005 | 10/04 11:58 Atsakyti
Pilnai pritariu, santykiai unikalus - mazdaug kaip zmogaus ir suns.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas