L. Hamiltonas: nesitikėjau užimti antrosios vietos

L. Hamiltonas: nesitikėjau užimti antrosios vietos
logo 2023 Balandžio 02 d. 10:40, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

Antrąją vietą Australijos GP užėmęs „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas tikino, kad ateityje gali demonstruoti dar geresnius rezultatus.

Patyręs britas ir toliau neliko itin patenkintas savo naujuoju bolidu W14.

„Automobilyje vis dar jaučiuosi nepatogiai, su juo nejaučiu ryšio.

Nepaisant šių nesklandumų, stengiuosi važiuoti kaip įmanoma geriau ir „susidraugauti“ su bolidu, nors, mano nuomone, tai bus ilgas procesas.

Vis dėlto, vertinant tai, kad mums trūksta greičio, lyginant su „Red Bull“ ekipa, yra neįtikėtina, kad dabartinėje sezono fazėje mes, kartu su „Aston Martin“, suteikiame čempionams kovą.

Norėjau labai padėkoti gamyklos darbuotojams už dedamas pastangas. Mes dar galime sumažinti atotrūkį, nors tai bus sunku“, – aiškino L. Hamiltonas.

Jis pakomentavo ir savo bendražygio George'o Russello pasirodymą, kuris vienu metu buvo tapęs lenktynių lyderiu, tačiau galiausiai neįstengė pasiekti finišo linijos.

„Manau, kad šiandien jam labai nesisekė. Mūsų bolido patikinumas yra pakankamas geras, todėl belieka tai įvardinti kaip Fortūnos nusisukimą.

Aišku, apima džiaugsmas, žvelgiant į mano iškovotus taškus. Nesitikėjau užimti antrosios vietos, esu labai dėkingas už juos.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. sidlauskis 0
2. CifrOoZ 0
3. pavojus 0
4. ramudu 0
5. vytukas1977 0