L. Hamiltonas: niekada nemačiau tokio greito bolido

L. Hamiltonas: niekada nemačiau tokio greito bolido
logo 2023 Kovo 20 d. 17:12, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

Komentuodamas eilinį „Red Bull“ komandos pergalingą dublį lenktynėse Saudo Arabijoje, „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas pareiškė, kad niekada anksčiau gyvenime nėra matęs tokio greito bolido...

Lewisas Hamiltonas: „Niekada anksčiau nemačiau tokios greitos mašinos, kokia dabar yra „Red Bull“. Mes irgi anksčiau buvome greiti, bet ne tiek. Tai pati greičiausia mašina, kurią esu matęs, ypač lyginant su kitomis komandomis. Nežinau, kodėl taip yra, bet Verstappenas aplenkė mane labai dideliu greičio skirtumu. Aš net negalėjau bandyti jam sutrukdyti, nes skirtumas buvo milžiniškas. Negaliu abejoti, ar „Red Bull“ bolidas yra teisėtas, bet akivaizdu, kad jie geriausiai iš visų atliko savo darbą.

Dabar mÅ«sų W14 trÅ«ksta prispaudžiamosios jėgos galinėje bolido dalyje, nes mes privalėjome padidinti mašinos prošvaisą. Kuo daugiau mašina turi prispaudžiamosios jėgos gale, tuo ji yra stabilesnė ir tuo geriau aš galėčiau atakuoti. Bet jei mes tai ir pakeisime, bolidas turės ypatingų nepageidaujamų savybių, kurių nebÅ«davo niekada anksčiau. Man tai sudaro diskomfortą, todėl aš stengsiuosi įtemptai dirbti ir turėsiu įsitikinti, kad kitais metais tokių malonumų nebus“.

Prieš tai Hamiltono kolega George'as Russellas yra kalbėjęs, kad „Red Bull“ komanda šiemet yra pajėgi laimėti absoliučiai visas lenktynes.

2014-2016 metais „Mercedes“ komanda, kurioje lenktyniavo L. Hamiltonas, laimėjo 56 kvalifikacijas ir 51 lenktynes iš 59 galimų.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983