L. Hamiltonas: palikite „Eau Rouge“ tokį, koks jis yra (3)

L. Hamiltonas: palikite „Eau Rouge“ tokį, koks jis yra
logo Rugpjūčio 28 d. 19:46, Red Bull Content Pool / Getty Images

Nepaisant siūlymų koreguoti garsųjį Spa trasos „Eau Rouge“ posūkį, Lewisas Hamiltonas mano, kad jis turėtų likti toks, koks jis yra.

Šiemet minėtame posūkyje jau įvyko didžiulė avarija GT varžybose. O vakar incidento, kuriame sudalyvavo šešios sportininkės, nepavyko išvengti ir W serijos kvalifikacijos metu. O šiandien „Eau Rouge“ posūkyje avariją patyrė ir ligoninėje atsidūrė „McLaren“ pilotas Lando Norrisas.

Sportininkams jau buvo pristatyti planuojami pokyčiai. Nors pats posūkis turėtų išlikti nepakitęs, planuojama koreguoti aplink jį esančias saugumo zonas. Planuojamus pokyčius teigiamai įvertino Maxas Verstappenas.

„Pokyčiai, kurie mums buvo pristatyti vakar ir bus įgyvendinti iki kitų metų, atrodo labai gerai. Tai labai greitas posūkis. Sėkmingai jį įveikus nekyla jokių problemų. Problema yra ta, jog saugos barjerai yra arti ir pasekmės būna skaudžios, jeigu kas nors juos kliudo. Manau, kad įgyvendinus pokyčius situacija bus daug geresnė“, - sakė M. Verstappenas.

Tuo tarpu L. Hamiltonas mano, kad viskas ką reikia padaryti, tai pašalinti nelygumus žemiausioje posūkio vietoje, apie kurios jis kalbėjo po vakar įvykusių treniruočių.

„Manau, kad viskas ką reikia padaryti, tai pašalinti tuos nelygumus posūkio pradžioje. Posūkį reiktų palikti tokį, koks jis yra. Bet jie padarys tai, ką yra suplanavę. Nemanau, kad reikia tiek išlaidauti“, - teigė L. Hamiltonas.

„Spa-Francorshamps", Spa
Trasa: „Spa-Francorshamps", Spa (Belgijos GP)
Ilgis: 7,004 km Ratų skaičius: 44
Plačiau

Komentarai (3)
ddt
IP: 21ec4ad | 08/29 16:06 Atsakyti
tdt
08/29 10:19

Kas vel tau netinka ? :D Angliskai galima red water vertima naudoti, Lietuviskai negalima? :D

Pasveikink geriau žurnalistus su pirmą kartą šio websaito istorijoje panaudotu "raudonojo vandens" pavadinimu. Čia yra ultra naujovė.
tdt
IP: 604f192 | 08/29 10:19 Atsakyti
ddt
08/28 20:34

Tai "raudonasis vanduo", tai "eau rouge" :) Šian žurnalistai geros nuotaikos, ačiū :)

Kas vel tau netinka ? :D Angliskai galima red water vertima naudoti, Lietuviskai negalima? :D
ddt
IP: 21ec4ad | 08/28 20:34 Atsakyti
Tai "raudonasis vanduo", tai "eau rouge" :) Šian žurnalistai geros nuotaikos, ačiū :)
×

TOP naujienos