L. Rossi: „Alpine“ pademonstravo kovinę dvasią

L. Rossi: „Alpine“ pademonstravo kovinę dvasią
logo 2023 Gegužės 29 d. 20:14, Alpine Racing

Gegužės pradžioje „Alpine“ kompanijos generalinis direktorius Laurentas Rossi griežtai sukritikavo savo „Formulės-1“ komandą, o Monake Estebanas Oconas užlipo ant podiumo, iškovodamas trečiąją vietą. L. Rossi patenkintas, kad jo kritika buvo naudinga ekipai.

Laurentas Rossi: „Aš džiaugiuosi dėl komandos. Viliuosi, kad mano kritika suveikė, nors dar anksti kalbėti apie tai. Akivaizdu, kad yra kelios sritys, kuriose sportininkams dar teks pasitempti. Bolido modernizacija dar pareikalaus kažkiek laiko, bet tam reikia ir reguliarių atnaujinimų – mes juos jau ruošiame.

Paskutiniuose dviejuose etapuose komanda parodė kovinę dvasią, dabar jie lenktyniauja taip, kaip reikia ir aš esu patenkintas. Bet kartu suprantu, kad trasa Monake yra unikali ir laukti panašių rezultatų kituose etapuose dar per anksti. Man to labai norėtųsi, bet prieš tai reikia gerai pasiruošti.

Otmaras Szafnaueris? Į jo pareigas įeina vadovavimas komandai ir jos valdymas. Jis už tai yra atsakingas. „Alpine“ turi daug uždavinių, kelis bolidus, kuriuos reikia tobulinti, kelias naujas rinkas sportinei technikai, kurias dar reikės atverti. Mūsų atskirtų projektų vadovai ne visuomet žino, kokia ant jų pečių gula didelė atsakomybė. Otmaras yra vienas iš jų“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218