L. Rossi: „Alpine“ pademonstravo kovinę dvasią (2)

L. Rossi: „Alpine“ pademonstravo kovinę dvasią
logo Gegužės 29 d. 20:14, Alpine Racing

Gegužės pradžioje „Alpine“ kompanijos generalinis direktorius Laurentas Rossi griežtai sukritikavo savo „Formulės-1“ komandą, o Monake Estebanas Oconas užlipo ant podiumo, iškovodamas trečiąją vietą. L. Rossi patenkintas, kad jo kritika buvo naudinga ekipai.

Laurentas Rossi: „Aš džiaugiuosi dėl komandos. Viliuosi, kad mano kritika suveikė, nors dar anksti kalbėti apie tai. Akivaizdu, kad yra kelios sritys, kuriose sportininkams dar teks pasitempti. Bolido modernizacija dar pareikalaus kažkiek laiko, bet tam reikia ir reguliarių atnaujinimų – mes juos jau ruošiame.

Paskutiniuose dviejuose etapuose komanda parodė kovinę dvasią, dabar jie lenktyniauja taip, kaip reikia ir aš esu patenkintas. Bet kartu suprantu, kad trasa Monake yra unikali ir laukti panašių rezultatų kituose etapuose dar per anksti. Man to labai norėtųsi, bet prieš tai reikia gerai pasiruošti.

Otmaras Szafnaueris? Į jo pareigas įeina vadovavimas komandai ir jos valdymas. Jis už tai yra atsakingas. „Alpine“ turi daug uždavinių, kelis bolidus, kuriuos reikia tobulinti, kelias naujas rinkas sportinei technikai, kurias dar reikės atverti. Mūsų atskirtų projektų vadovai ne visuomet žino, kokia ant jų pečių gula didelė atsakomybė. Otmaras yra vienas iš jų“.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Labiau
IP: 679a6a2 | 05/30 12:49 Atsakyti
Oconas nuvaziavo super kvalą, o po to jau gelbejo monako trasa ;)
DDOD
IP: 8aee138 | 05/30 14:40 Atsakyti
Rossi demonstruoja, kaip nereikia vadovauti. Toki sh ant pavaldiniu niekada nepili, net jei nori juos atleisti - tiesiog atleidi vietoj tokiu pareiskimu kaip “ Mūsų atskirtų projektų vadovai ne visuomet žino, kokia ant jų pečių gula didelė atsakomybė. Otmaras yra vienas iš jų“.
Bet gal prancuzijoje taip iprasta - big macho big boss, kuris del nesekmiu smerkia pavaldinius, o sekme prisiima sau
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778