„La Stampa“: „Ferrari“ vadovu gali tapti R. Brawnas

„La Stampa“: „Ferrari“ vadovu gali tapti R. Brawnas
logo 2022 Lapkričio 28 d. 15:54, Ferrari

Toliau netylant kalboms apie galimą Mattia Binotto pasitraukimą iš „Ferrari“, Italijoje pasirodė pranešimų, kad į komandą gali sugrįžti buvęs jos specialistas Rossas Brawnas.

Šią savaitę jau buvo pasirodę pranešimų, kad minėtasis M. Binotto bus priverstas trauktis. „Alfa Romeo“ vadovas Fredericas Vasseuras buvo įvardintas, kaip realiausias kandidatas jį pakeisti.

Italų „La Stampa“ dabar skelbia, kad „Ferrari“ vadovu gali tapti praeityje komandoje dirbęs R. Brawnas.

Tuo metu, kai britas dirbo italų ekipoje, jis ėjo techninio direktoriaus pareigas ir stipriai prisidėjo prie Michaelio Schumacherio triumfo ir dominavimo.

Vėliau specialistas vadovavo „Brawn GP“ ekipai, dirbo „Mercedes“ komandoje, o pastaruosius kelerius metus buvo F-1 vykdomasis direktorius.

Tuo tarpu kitas italų leidinys „La Gazzetta dello Sport“ skelbia, kad „Ferrari“ favoritu toliau išlieka F. Vasseuras. Anot italų, prancūzas norėtų, kad komandoje Charlesui Leclercui būtų suteiktas aiškus piloto Nr. 1 statusas.

F. Vasseurą ir C. Leclercą sieja glaudūs ryšiai. Sportininkas praeityje GP3 čempionate atstovavo ART komandai, kurios įkūrėjas yra F. Vasseuras.

Vėliau, kai C. Leclercas debiutavo F-1, jis atstovavo „Sauber“ komandai, kuriai iki šiol vadovauja tas pats F. Vasseuras.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0