„La Stampa“: „Ferrari“ vadovu gali tapti R. Brawnas (8)

„La Stampa“: „Ferrari“ vadovu gali tapti R. Brawnas
logo 2022 Lapkričio 28 d. 15:54, Ferrari

Toliau netylant kalboms apie galimą Mattia Binotto pasitraukimą iš „Ferrari“, Italijoje pasirodė pranešimų, kad į komandą gali sugrįžti buvęs jos specialistas Rossas Brawnas.

Šią savaitę jau buvo pasirodę pranešimų, kad minėtasis M. Binotto bus priverstas trauktis. „Alfa Romeo“ vadovas Fredericas Vasseuras buvo įvardintas, kaip realiausias kandidatas jį pakeisti.

Italų „La Stampa“ dabar skelbia, kad „Ferrari“ vadovu gali tapti praeityje komandoje dirbęs R. Brawnas.

Tuo metu, kai britas dirbo italų ekipoje, jis ėjo techninio direktoriaus pareigas ir stipriai prisidėjo prie Michaelio Schumacherio triumfo ir dominavimo.

Vėliau specialistas vadovavo „Brawn GP“ ekipai, dirbo „Mercedes“ komandoje, o pastaruosius kelerius metus buvo F-1 vykdomasis direktorius.

Tuo tarpu kitas italų leidinys „La Gazzetta dello Sport“ skelbia, kad „Ferrari“ favoritu toliau išlieka F. Vasseuras. Anot italų, prancūzas norėtų, kad komandoje Charlesui Leclercui būtų suteiktas aiškus piloto Nr. 1 statusas.

F. Vasseurą ir C. Leclercą sieja glaudūs ryšiai. Sportininkas praeityje GP3 čempionate atstovavo ART komandai, kurios įkūrėjas yra F. Vasseuras.

Vėliau, kai C. Leclercas debiutavo F-1, jis atstovavo „Sauber“ komandai, kuriai iki šiol vadovauja tas pats F. Vasseuras.Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tech
IP: da5c7b0 | 11/29 09:24 Atsakyti
maxpower
11/28 23:29

Klausimas kiek sainzas nores buti nr2 jei susisklostys tokios aplinkyb... skaityti daugiau

Jeigu esi Nr 2 , nebutinai juo liksi. Ka irode Leclerc Fetelio atveju. Kita vertys, jeigu jiems bus leista kovot, tai WDC nematys tikrai. Siemet Sainzas sunkiai adaptavosis, bet gale sezono pradejo uztikrinciau vaziuot. Manau sekanti sezona grys stipresnis. Bet bolidas abejojuju ar bus pajegus kovot, nes ju vieta panasu uzims Mersas. Na bet visgi, jeigu tarkim bolidas pajegus imti titula, ten situacija taptu komplikuota pilotu tarpusavio atveju. Bet netgi ir pats Sainz yra ne kart sakes, kad iveikti Leclerca yra ziauriai sunku. Tai naturaliai tie Nr komandoj pasiskirstyt turetu, kas pradzioj sezono issiverzia ant to it statoma. Naturalus desnis
maxpower
IP: d546f64 | 11/28 23:29 Atsakyti
tech
11/28 23:12

Nori zmogus i pensija, ir dar galvoja kazkas, kad ant senatves tokia ... skaityti daugiau

Klausimas kiek sainzas nores buti nr2 jei susisklostys tokios aplinkybes kad ferrari jau tikrai gales pakovot del titulu
tech
IP: c4754c7 | 11/28 23:12 Atsakyti
Nori zmogus i pensija, ir dar galvoja kazkas, kad ant senatves tokia subyrejusia ir ant emociju pastatyta komanda statyt ant koju imsis. Be sansu. Reiktu ten performuot turbut puse personalo, sukvieciant daug uzsienio specialistu. Kad Leclercui turi buti Nr1 statusas, cia be klausimu. Q sutvarke Sainza 15:7. Race H2H panasus, bet cia reiktu padekoti Binotto, jog atimtos 4 100-procentines pergales. Kuriose Finisave ne pirmas, o uz Sainzo- 4 ose vietose. Tai jeigu ne sitos komandos absurdiskos klaidos, ir H2H butu visai kitoks, bei tasku persvara butu ne 63, o o apie 130-140. Jei kazkam kyla dar klausimu kas komandoj yra Nr1.
RBR
IP: 40d649b | 11/28 19:06 Atsakyti
Tai gal dar Todta susigrazins:) ko cia smulkintis, paimkit visus pensininkus ir pirmyn. O ir Barichelo neatsisakytu kaip Nr.2 pralekti :D jei jau Leclercas bus aiskus Nr.1. Aplamai silpnokas jis, kad ryskus numeris 1 butu. Tas pats Ruselas stipriau uz ji atrodo, jau nekalbant apie Verstapena.
.......
IP: 0b15c14 | 11/28 18:16 Atsakyti
kazin ar pagelbes. kruva juokdariu dar ten visur kitur yra. nuo strategu iki mechaniku vadovu. reiks vistiek dieduj kaip binotui per kazkurias begt issikeikt i kambariuka :) pataupom gal sveikata jo geriau i suda nekisus.
Mhm
IP: 1d154c1 | 11/28 17:16 Atsakyti
RSFerrari
11/28 16:34

Šitasžmogus būtų labai stiprus Ferrari šuolis į priekį. Jau ne ... skaityti daugiau

Jei tai tiesa gal nori sporint, kad kitas sezonas bus Ferrariams dar prastesnis nei šis? Ką reiškia vien pasakymas, kas stiprų pilotą CS daryti nr2, jis tikrai su tuo nesitenkins ir apie tai buvo kalbejęs, reiškia nutrauktas kontraktas, neaišku kas į jo vietą arba tolimesnis darbas sabotuojant komandą iš vidaus... Pieva Ferrariai, keitė vadovus vieną po kito ir be rezultatų, pirmas vadovas kuris realiai iš visiško šh ištempė ir keičia dėl publikos nepasitenkinimo nes ale cempionais turėjo būt, bet realiai buliai po ugrade buvo greitesni visą sezoną, Ferrari greičiau išpildo padangas dėl to kvaloje buvo greitesni, bet varzybose tik sezono pradzioje galejo varzytis...
ash
IP: 3fcf540 | 11/28 16:37 Atsakyti
kazin :)
RSFerrari
IP: 8570040 | 11/28 16:34 Atsakyti
Šitasžmogus būtų labai stiprus Ferrari šuolis į priekį. Jau ne kartą įrodęs ką geba, tad dabar tik raudoniems teisingai pasirinkt.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas