M. Binotto: dabar – esminis momentas rengiant 2022 m. bolidą (2)

M. Binotto: dabar – esminis momentas rengiant 2022 m. bolidą
logo Spalio 14 d. 10:32, Ferrari

Antrojoje šio sezono dalyje „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto pradėjo rečiau atvažiuoti į lenktynių savaitgalius – bazėje Maranello jis užsiima 2022 m. bolido ruošimo darbais, kai iš esmės pasikeis techninis reglamentas. Lenktynių trasose jį pakeičia komandos sporto direktorius Laurentas Mekies.

Po savaitgalio Turkijoje M. Binotto vaizdo konferencijoje patvirtino, kad jis praleis dar du etapus, bet tai buvo suplanuota dar metų pradžioje.

Mattia Binotto: „Mes iš anksto planavome, kad etapo Stambule metu aš sugrįšiu į Italiją. Akivaizdu, nuo metų pradžios tvarkaraštis gerokai pasikeitė, mes irgi koregavome savo planus.

Iki sezono pabaigos aš dar praleisiu mažiausiai du etapus. Aš tikrai nevažiuosiu į Meksiką ir Braziliją. Tokia išvyka atimtų daug laiko, o Maranelle dabar yra labai daug darbo. Čia didelė komanda inžinierių, važiuoklės ir jėgainės specialistų – reikia organizuoti ir kontroliuoti jų darbą. Dabar labai svarbus, sakyčiau, kritinis momentas ruošiant 2022 m. mašiną.

Džiaugiuosi, kad dabar galiu dirbti bazėje Maranelle. Ketvirtadieniais ir penktadieniais daugiau galiu susikoncentruoti ties įvykiais bazėje, o šeštadienis ir sekmadienis būna grynai skirti lenktynių savaitgaliams.

Žinoma, man trūksta tiesioginio kontakto su žmonėmis serviso zonoje, bet L. Mekies puikiai su viskuo tvarkosi – esu patenkintas tuo, kaip jis vadovauja, kai manęs nėra“.

Scuderia Ferrari Mission Winnow
Komanda: Scuderia Ferrari Mission Winnow 2021 sezono taškai: 297.5
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: SF21
Plačiau

Komentarai (2)
fnatic
IP: e4b68a0 | 10/14 21:28 Atsakyti
Kiekvienais metais kuria bombas. Siemet turejo buti tas sezonas kai jie negali sau leisti dar vieno prasto sezono. Bet gavosi kad jau tris metus nieko nesukuria ir atrodo tas reglamentas stabilus pakankamai buvo. Nenustebsiu kad po permainu dar labiau kris. Italai valdzioje ir viskas. Kai dirbo britu ir kiti rimti specai buvo ir ritulai ir pergales ir nenugalimos komandos ivaizdis. Todel gal geriau jie darytu ka geriausiai moka kiekvienas italas - gamintu makaronus ir fiat miesto automobiliukus. Tas pats ir Red Bull - geriausiai nusimano limonaduose.
Wwweer
IP: cef8ce7 | 10/14 15:46 Atsakyti
Ferma kuria bomba, pamatysim kas gausis
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas