M. Binotto: tai ne mano mašina

M. Binotto: tai ne mano mašina
logo 2023 Vasario 17 d. 14:09, Ferrari

Mattia Binotto prie „Ferrari“ prisijungė 1995 metais, iš karto baigęs universitetą ir legendinėje ekipoje išbuvo daugiau ne ketvirtį amžiaus, karjeros laiptais lipęs nuo paprasto inžinieriaus iki komandos boso.

2022 metais jam vadovaujant Skuderija padarė ryškią pažangą, pasiekė geriausio rezultato per pastaruosius ketverius metus, bet iškovoti titulo nesugebėjo. „Ferrari“ vadovybei neužteko kantrybės ir Binotto buvo atleistas tuo momentu, kai komandoje prasidėjo permainos.

Naujuoju „Ferrari“ vadovu buvo paskirtas Fredericas Vasseuras, o apie Binotto ateitį „Formulės-1“ užkulisiuose sklando įvairiausi gandai – kalbama, jog juo rimtai domisi „Audi“.

Neseniai italų inžinierius dalyvavo renginyje Parmoje, kur jam teko atsakinėti į klausimus apie „Ferrari“, apie naują SF-23 bolidą ir pilotus.

Formulėje-1“ vienas atskiras žmogus nieko nespręndžia, - pasakojo M. Binotto. - Žinoma, SF-23 buvo kuriamas, kai aš dirbau ten. Bet tai ne mano mašina, tai yra „Ferrari“ mašina“.

Binotto pridÅ«rė: „Norint nugalėti, tu turi turėti geriausią techniką. Pilotas gali įdėti savo indėlį, bet ne daugiau nei dvi dešimtąsias rate. Tam reikia išskirtinio talento, meistriškumo, o taip pat nugalėtojo psichologijos ir charizmos, kad galėtum paskui save vesti visą komandą.

Geras pilotas privalo skirti tai, kas yra trasoje ir kas – už jos ribų. Jis turi veikti visą kolektyvą ir gerinti atmosferą jame“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 252
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621