M. Brundle'as: Lewisas suklydo, nepaklausęs komandos (4)

M. Brundle'as: Lewisas suklydo, nepaklausęs komandos
logo Spalio 12 d. 12:37, Daimler AG

Lewisas Hamiltonas per Turkijos GP finišÄ… bandė pasiekti be sustojimo boksuose ir keletą kartų atmetė „Mercedes“ komandos raginimus užsukti į garažą, bet galiausiai pasuko į serviso juostą ir užsidėjo naujas tarpines padangas. Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas, dabar TV komentatorius Martinas Brundle'as mano, kad septyniskart pasaulio čempionas padarė klaidą, iš karto komandai pakvietus nepasukęs į boksus.

Martinas Brundle'as: „Manau, kad Lewisas čia padarė klaidą. Praeityje mes esame matę, kai jo sprendimai bÅ«davo geresnis nei komandos, bet sekmadienį jis turėjo paklausyti „Mercedes“ strategų. Jie bandė kopijuoti „Red Bull“ veiksmus norėdami iki minimumo sumažinti nuostolius, susijusius su variklio keitimu ir gauta bauda. Lewisas savo veiksmais išvedė komandą iš pusiausvyros, o vėlesnis sustojimas apskritai neturėjo jokios prasmės.

Reikia gerbti septynis Lewiso čempiono titulus ir jo intuiciją trasoje. Bet jis kartu turi gerbti ir komandos sprendimus - jie turi daugiau informacijos, strategai mato lenktynių visumą, įskaitant ir kitų pilotų padėtį. Jie pakvietė Hamiltoną į garažą, o jis savo atsisakymu išvedė komandą iš pusiausvyros.

Esu įsitikinęs, kad Lewisui bet kokiu atveju bÅ«tų tekę pasikeisti padangas. Pas Estebaną Oconą padangos buvo nusitrynusios iki kordo. Bandymas pasiekti finišÄ… su senomis padangomis galėjo nesuveikti, bet Hamiltonas vis tiek norėjo tai pabandyti.

Tas faktas, kad Lewisas prarado lyderystę čempionate, dar nėra pasaulio pabaiga. Akivaizdu, kad jis buvo labai arti trečiosios vietos ir jautė, kad gali pasiekti tokio rezultato. Šis sezonas yra labai nelygus, kova tarp lyderių yra labai įtempta, titulo likimą gali nulemti vienas taškas už greičiausią ratą, keli taškai sprinte ar bolido patikimumo problemos.

„Red Bull“ buvo smarkiai susirÅ«pinę maksimaliu „Mercedes“ greičiu praėjusį savaitgalį, Valtteri Bottas puikiai nuvažiavo lenktynes ir toliau padės Lewisui kovoje dėl titulo. MÅ«sų laukia labai įdomi sezono pabaiga“.

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2021 sezono taškai: 256.5
Komanda: Mercedes Amžius: 36 m.
Plačiau

Komentarai (4)
pich tish
IP: c8ab525 | 10/12 20:06 Atsakyti
Tavo nusišnekėjimus net sunku suskaičiuoti :)
fnatic
IP: 62f17bf | 10/12 18:13 Atsakyti
Ffanas1
10/12 12:42

Silpnas ant lietaus ir tiek

Galima kartais nusišnekėt, bet ne šitaip. O jei čia "humoras" niekas jo nesuprato. Soriukas.
Klepsidra
IP: 51aae71 | 10/12 12:59 Atsakyti
captain obvious susumavo po to kai visi faktai buvo aiskus
Ffanas1
IP: 555f734 | 10/12 12:42 Atsakyti
Silpnas ant lietaus ir tiek
×

TOP naujienos