M. Brundle'as siūlo „Ferrari“ samdyti užsienietį

M. Brundle'as siūlo „Ferrari“ samdyti užsienietį
logo 2022 Gruodžio 02 d. 16:23, Ferrari

Ferrari“ vadovo Mattia Binotto atleidimas iš pareigų yra viena pagrindinių šios savaitės temų sporto spaudoje – sezonas pasibaigė ir aptarinėti tokią temą yra kur kas įdomiau nei prisiminti paskutinį „Formulės-1“ etapą Abu Dabyje.

Šia aktualia tema pasisakė ir buvęs „Formulės-1“ pilotas, dabar „Sky Sports“ ekspertas Martinas Brunde'as žurnalistų gildijos susirinkime Londone.

„Dirbdamas „Ferrari“, tu dirbi ne tik komandai, bet ir visai Italijai, - kalbėjo M. Brundle'as. - Jie vienu metu neteko ir komandos vadovo, ir technikos direktoriaus. Ir jei greitai jam nebus surasta pamaina, tai viskas gali atrodyti gana keistai. Taip jau viskas pas juos surėdyta“.

Jis pridūrė, kad „Ferrari“ bosai visai be reikalo kandidatų jam pakeisti dažnai ieškodavo tik tarp Italijos specialistų.

„Tu privalai kalbėti itališkai, - aiškino ekspertas. - Tačiau problema yra ta, kad jei prisiminsime pačius sėkmingiausius „Ferrari“ periodus, tai mes pamatysime prancūzą Jeaną Todtą, britą Rossą Brawną ir kitus užsieniečius.

Gali būti, kad jiems dabar reikia būtent tokio. Arba surasti tokį, kuris nebūtų visiškai bejėgis prieš labai kritiškai nusiteikusią Italijos spaudą“.

Manoma, kad pagrindiniu kandidatu užimti „Ferrari“ vadovo postą yra Fredericas Vasseuras – pastaruosius metus prancūzų vadybininkas vadovauja „Alfa Romeo“ komandai. „Ferrari“ yra pranešusi, kad naują ekipos generalinį direktorių paskirs iki šių metų pabaigos.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 252
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621