M. Krackas: F. Alonso motyvuoja visą komandą

M. Krackas: F. Alonso motyvuoja visą komandą
logo Kovo 17 d. 20:52, Aston Martin F1

Pirmoje penktadienio treniruotėje „Aston Martin“ pilotai užėmė 3 ir 4 vietą, o antroje Fernando buvo antras, o Lance'as Strollas – septintas. Komandos vadovas Mike'as Krackas eilinį kartą pasidžiaugė ispano darbu, kuris visus įkvepia savo energija ir tikslo siekimu.

„Jei atvirai, tai Fernando visus komandoje užveda, - pripažino M. Krackas. - Mes tarsi pagavome reikalingą bangą, ir visų pirma, tai yra Alonso nuopelnas. Jūs girdėjote per lenktynes Bahreine, kaip jis skatino pats save, palaikydamas kovingą nuotaiką.

Visa tai labai šaunu, nes jis įkvepia komandą, padeda jai vystytis ir dabar visi dirba atiduodami visas jėgas ir siekdami kuo aukštesnio rezultato“.

Tačiau kartu M. Krackas susilaiko nuo prognozių Saudo Arabijoje, manydamas, kad pirmųjų treniruočių rezultatai dar nieko nepasako: „Mes padarėme viską, ką planavome, bet nekreipėme dėmesio į tai, ką veikė kitos komandos. Juo labiau, po treniruočių negalima spręsti apie komandų konkurencingumą, o treniruotėse komandos išbando nevienodus sprendimus.

Trasa Džedoje yra visai kitokių charakteristikų nei Bahreine, todėl stengiamės pasilikti realistais. Kokias pozicijas mes užimame konkurentų atžvilgiu, bus aišku tik dar po kelių etapų, kurie vyks skirtingose trasose. Todėl mes dabar koncentruojamės ties savo darbu, stengiamės greitinti techniką ir nenorime pervertinti savo galimybių“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778