M. Mosley: „Ferrari“ - svarbiausia „Formulės-1“ komanda (72)

M. Mosley: „Ferrari“ - svarbiausia „Formulės-1“ komanda
logo 2007 Spalio 25 d. 09:20, GEPA pictures/ Bildagentur Kraeling
Atsakydamas į kaltinimus, esą Tarptautinė automobilių federacija (FIA) yra palankesnė „Ferrari“ komandai, organizacijos prezidentas Maxas Mosley pažymėjo, kad ši ekipa, jo nuomone, yra pati svarbiausia „Formulės-1“ komanda.
Britas pažymėjo, jog tokį šios ekipos statusą lemia dvi priežastys – tai, kad ji yra pati seniausia komanda, bei tai, kad tai yra vienintelė komanda iš Italijos, jei neskaitysime austrams priklausančios „Toro Rosso“ ekipos.
„Taip. Visų pirma, nes ji užima svarbią istorinę poziciją kaip komanda, susijusi su „Formule-1“ nuo 1950 metų. Antra priežastis – veikiau egzistencinė. Įsivaizduokite, jei būtų tik viena anglų komanda, o visos likusios atstovautų italams, komercijos teisių valdytojas būtų italas, kaip ir FIA prezidentas, lenktynių direktorius, jo asistentas bei kiti specialistai. Ar nebūtų suprantama, kad ši komanda elgtųsi labai atsargiai?“, - pareiškė M. Mosley, atsakydamas į žurnalistų klausimą, ar laiko „Ferrari“ svarbiausia komanda „Formulėje-1“.
„Naudojuosi savo neutralumu itin atsakingai, palaikau artimus ryšius su „Ferrari“, siekdamas užtikrinti, kad jokia britų mafija ar kartelis nebandytų jiems pakenkti. Tačiau, jei iškiltų poreikis pritaikyti sankcijas pagal sportinį ar techninį reglamentą, mes su „Ferrari“ pasielgtume kaip su bet kuria kita komanda. Jei rastume taisyklių neatitinkančių elementų „Ferrari“ bolide, lieptume juos pašalinti bei uždraustume naudoti toliau, kaip judančio dugno po Australijos GP atveju“, - užtikrino FIA prezidentas.
„Formulės-1“ lenktynes reguliuojančios organizacijos vadovas taip pat pripažino, kad palaiko artimus ryšius su „Ferrari“ prezidentu Luca di Montezemolo, kurį pažįsta geriau nei „McLaren“ vadovą Roną Dennisą.
„Ronas ir aš kartais pašnekame telefonu. Aš, asmeniškai, su juo neturiu jokių problemų, tačiau, kita vertus, mūsų nuomonės dažnai skiriasi. Su di Montezemolo viskas kitaip. Jis yra FIAT valdybos pirmininkas bei Italijos pramonininkų grupės „Confindustria“ prezidentas“, - teigė M. Mosley.
„Luca pažįstu ilgiau ir geriau už Roną. Tiesą sakant, pažinojau Roną nuo 1970-ųjų, tačiau artimiau ėmėme bendrauti tik aštuoniasdešimtųjų pabaigoje, kai, tuo tarpu, Luca labai gerai pažinojau jau septyniasdešimtųjų pradžioje. Mano santykiai su juo yra labai asmeniški“, - pridūrė jis.


Komentarai (72)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
T-Ervis
| 10/29 14:00 Atsakyti
Čia be komentarų...jau britų mafija Mosliui užkliuvo.Ronas irgi britų mafijai priklauso,mersedesas taip pat britų mafijos ranka.Giliai Moslis kapsto.
Showinistas
| 10/26 15:51 Atsakyti
todel ir maklarenu siemet nebaude, nes ferari svarbiausia:)
rider
| 10/26 09:48 Atsakyti
Saldas>> ismok skaityti - konfidenciali informacija. ji nera prieinama visiems ir jos paskelbimas be atitinkamu instanciju leidimo - kriminalinis nusikaltimas. ka Ferrari ir padare. nepyk, bet tai zino net ir astuntokai. ir bet kuri instancija gavusi pokalbiu isklotine privalo patinkrinti ar jos gautos teisetai. ko FIA nepadare ir net nepaklause is kur Ferrari jas turi. Dennis teisingai padare kad nedave apeliacijai o padave i terisma Ferrari.
1_Protingas
| 10/26 09:14 Atsakyti
Villketuriever > o kam kurti jei galima kitų uždrausti? tada ir tau kurti nieko nereikia ir greitesnių nėra....
ixius
| 10/26 06:57 Atsakyti
kocelas taip tikrai sirgciau kaip ir sirgau iki siol.
Under
| 10/26 01:08 Atsakyti
Oj peno duota Ferrario ANTIfanams :) Samokslo teorija tesiaisi..
Saldas
| 10/26 00:17 Atsakyti
rider>> Teisininke tu. Nuo kada pokalbiu isklotines yra kriminaline dalis. Tai ka reikejo FIA daryti? Gal paklaust: Ar jus ponas Ronai naudojote Ferrari informacija? Ronas su asarom akyse butu pasakes, kad nenaudojo ir byla butu baigta? Pasinaudojo emeilais ir pokalbiu isklotinem, nes buvo nauju irodymu. Palaiko Moslis Ferrari ar nepalaiko, as ja palaikysiu tol, kol F1 gyvuos ir man visai vienodai ka sako jis, vidokas, 1neprotingas ar kiti panasiai mastantys bukaprociai... ;)
SF
| 10/25 23:42 Atsakyti
SF
| 10/25 23:37 Atsakyti
Vidocq,kiek visi zinome,del baudos McLarenam balsavo ne vien vienas Moslis,sankcija isigaliojo teisiskai prabalsavus visiems komisijos nariams.Neverk del to ir nekaltink,bei nemaisyk simpatiju,bei pasiskaityk originala,kuris berods pacioje formula1.com svetaineje pasirodes pries tris dienas.Juk angliskai skaitai ir jei esi teisuolis,suprasi kur nugrybavai.1_protingas,nera zodziu,pasikeisk i 100-durniu,labiau tiktu prie veido ir issirasyk vaistu nuo paranojos,bei lojimo,nes nieko kito is taves neisgirsi,negerbi nei saves nei aplinkiniu su savo skalijimais ir paranoja.
Gincius,Mosliui atsvara yra Bernie,jei isiskaitysi ir pats i originala,suprasi,kad leptelejai ne i ta puse.
rider
| 10/25 23:26 Atsakyti
beje, dar vienas pastebejimaas. Mclaren padave i teisma Ferrari Italijoje del konfidencialios informacijos paskelbimo bei nelegalaus naudojimosi - telefoniniai pokalbiai visame pasaulyje, kaip ir Lietuvje, yra konfidenciali informacija, kuri yra prieinama tik tyrejams, prokurorams bei teismui. Verdiktas, priimtas FIA remesi buten sia informacija. Idomu, is kur Ferrari gavo siuos pokalbius?ir kodel pro pirstus buvo FIA posedyje sis dalykas praleistas? ir dar - ssiaip FIA turejo dometis sportine pusia, o ne kriminaline (pokalbiu iskoltines nepriklauso prie sportiniu yrodymu)... idomiai cia viskas... dar turint omeny kad FIA tarybai priklauso zmogus, kurio komanda turi isskirtines salygas gaminant Ferrari zenklu pazymeta produkcija...
×

TOP naujienos