M. Schumacheris: F. Massa išnaudojo visus pasiteisinimus (26)

M. Schumacheris: F. Massa išnaudojo visus pasiteisinimus
logo 2008 Balandžio 02 d. 23:29, Ferrari
Daugkartinio „Formulės-1“ čempiono Michaelio Schumacherio nuomone, nesėkmingai šių metų sezoną pradėjęs „Ferrari“ lenktynininkas Felipe Massa nebeturi kur trauktis ir šį savaitgalį privalo tinkamai pasirodyti varžybose Bahreine.
„Jis (F. Massa – red. past.) šiemet surinko 0 taškų, tad tai tikrai nėra pati geriausia pradžia. Jis jau išnaudojo visus pasiteisinimus, daugiau jų jis nebeturi“, - pareiškė legendinis vokietis, karjerą „Formulėje-1“ baigęs 2006 metų pabaigoje.
„Vis dėlto, manau, kad viskas labai greitai pasisuks jam naudinga linkme. Neabejoju, kad jis vis dar turi galimybių nugalėti šių metų čempionate“, - pridūrė buvęs brazilo kolega „Ferrari“ komandoje.
M. Schumacheris pažymėjo nematąs jokių priežasčių, kodėl Bahreine F. Massa negalėtų pakartoti praėjusių metų sėkmės, kai iškovojo pergalę lenktynėse, jų metu įveikė greičiausią ratą, o kvalifikacijoje pelnė „pole“ poziciją.
„Massa yra labai susikaupęs, puikiai supranta esamą padėtį ir žino, ką turi padaryti. Spaudimas šiame pasaulyje yra normalu, ir esu tikras, jog jis žino, kaip su tuo susitvarkyti“, - pažymėjo septyniskart „Formulės-1“ čempionas.
„Malaizijoje jis buvo greičiausias, o norint tai pasiekti, reikia būti itin geru (lenktynininku – red. past.). Vėliau jam šiek tiek nepasisekė“, - teigė vokietis.
„Praėjusiais metais jis buvo labai stiprus Bahreine, todėl nematau jokių priežasčių, dėl ko jis negalėtų to pakartoti ir pelnyti įspūdingą pergalę“, - pridūrė buvęs „Ferrari“ pilotas.
Prieš porą dienų paramą F. Massai išreiškė ir „Ferrari“ prezidentas Luca di Montezemolo.
„Turime du puikius lenktynininkus, geriausią įmanomą porą. Jei Massa metų pabaigoje taps čempionu, niekam nebus įdomu, kaip prasidėjo sezonas“, - žurnalistams pareiškė jis.
Priminsime, jog pirmosiose sezono lenktynėse Australijoje F. Massa jau pirmajame posūkyje apsisuko ir iš trečiosios vietos nukrito į rikiuotės galą. Vėliau varžybose brazilas susidūrė su „Red Bull“ pilotu Davidu Coulthardu, o galiausiai nepasiekė finišo dėl variklio gedimo. Prieš dvi savaites Malaizijoje „Ferrari“ pilotas įtikinamai važiavo antroje vietoje, tačiau netikėtai padarė klaidą ir išlėkė iš trasos, apmaudžia baigdamas savo pasirodymą varžybose.

Komentarai (26)
tukas21
| 04/02 23:40 Atsakyti
Manau Masiukui db labai sunku susikaupti, vis del to trecia karta pasivesti butu tas pats, kas pasirasyti mirties nuosprendi. Bet tikekimes, kad JIS pakartos praeitu metu rezultata.
falcok
| 04/02 23:34 Atsakyti
dar liko keli manau jam :))))
gimik
| 04/02 23:40 Atsakyti
Kazkaip jauciu kad Massa mano kitaip :-)Geriau butu kad jis nors koki tashkeli atsiveztu shi savaitgali..
rhcp
| 04/02 23:47 Atsakyti
Man rodos po tokių kalbų jam bus dar sunkiau, spaudimas didės, o dar kai ir Schumacher'is kritikuoja, tai išvis palūš vaikis.
Tokei
| 04/02 23:49 Atsakyti
manau toks pasakymas turi 3 reiksmes: arba jie nori padrasint massa,arba dangsto jo sunkia krize, arba tai tikrai zenklas kad FA ferraryje nepamatysim;DDDDD
frajeris
| 04/03 00:25 Atsakyti
NA masai tikrai daba nelengva!!bet pats momentas jam atsitiesti ir rinkti taskus kartu su Kimi Raikkonenu..Pirmyn felipe
!
senis123
| 04/03 00:26 Atsakyti
Gerai sako misha kiek gi galima zole pjaut su nezoliapjove.Bet misha turi jausti savo zodziu mase.kad tik ji masiaus neprispaustu...
Saracinas
| 04/03 00:45 Atsakyti
tegul vairuot ismoksta, o po to ir apie cempijono titula gali galvoti masiukas
Inspecta
| 04/03 01:45 Atsakyti
Saracinas> man idomu, kokiu tu save vairuotoju laikai, jei massa, pelnes pergaliu formuleje1, vairuot nemoka..:))
Sensejus
| 04/03 01:45 Atsakyti
Oi kokie jus profesionalus vairuotojai :D atsisede ant savo sofkuciu su pulteliu rankose labai megstat kritikuot, as irgi noriu akd massa pagaliau susimtu ir pradetu normaliai vaziuot ir rinkt taskus ;)
×

TOP naujienos