M. Verstappenas: esu čia ne tam, kad būčiau antras

M. Verstappenas: esu čia ne tam, kad būčiau antras
logo 2023 Kovo 20 d. 15:51, Pirelli

Prieš pat lenktynių finišą Saudo Arabijoje „Red Bull“ lenktynininkai apsikeitė užfiksuotais greičiausiais ratais, nors pergalingam Austrijos kilmės komandos dubliui niekas negrėsė. Tačiau už greičiausią ratą yra skiramas vienas papildomas balas ir nuo to, kam toks ratas atiteks, priklausė padėtis pasaulio čempionato turnyrinės lentelės asmeninėje įskaitoje.

Kartu komanda, nenorėdama rizikuoti, radijo ryšiu prašė abiejų sportininkų kiek sumažinti tempą ir ratus įveikinėti ne greičiau kaip 1:33.0 sek., tačiau pasaulio čempionas į tai nekreipė dėmesio.

Sirgaliai galėjo girdėti, kaip lenktynes laimėjęs Sergio Pereza klausinėjo savo inžinieriaus, kokiu laiku ratą įveikia jo partneris. Tačiau išgirdęs apie 1:32.6 rezultatą, sureagavo taip: „Kodėl jūs man sakote, kad reikia įveikti per 1:33.0? Aš atakuosiu, nors tam būtinybės ir nėra...“

Galiausiai greičiausias ratas liko Maxo kraityje ir Verstappenas išliko lyderiu asmeninėje įskaitoje, tačiau po lenktynių parodė savo nepasitenkinimą ir tai buvo puikiai matyti iš jo veido išraiškos.

„Aš daug atsikovojau, finišavau antras, tai yra gerai ir apkritai komandoje esame tuo patenkinti. Bet aš esu nepatenkintas, - kalbėjo Maxas. - Aš esu čia ne tam, kad būčiau antras, ypač po tokio milžiniško darbo, kurį komanda nuveikė bazėje, norėdama kuo geriau pasiruošti šiam etapui. Stengėmės padaryti viską, kas įmanoma.

Bet man teko vytis daug varžovų – ir man taip labai patinka. Nieko prieš neturiu, bet kai tu kovoji dėl pergalės čempionate ir tokioje situacijoje, kai atrodo, kad dėl to rungiasi tik dvi mašinos, komandai reikia užtikrinti, kad abi šios mašinos veiktų patikimai“.

Džedos savaitgalį „Sky“ kanalo komentatoriumi dirbęs Nico Rosbergas sukritikavo tokią Verstappeno poziciją.

„Matyti tai nėra labai malonu, - sakė 2016 m. pasaulio čempionas.- Mums pasakojo, kad Verstappenas šeštadienį labai greitai išvažiavo iš autodromo ir praleido komandos pasitarimą. Teisingu požiūriu to pavadinti negalima, tai ne pačios geriausios nuotaikos tokioje ankstyvoje sezono stadijoje, nes „Red Bull“ komanda dirba puikiai, sukonstravo labai greitą bolidą ir toliau darniai dirba. Tuo tarpu Verstappeno aikštingumas yra perdėtas, jis gali būti ir malonesnis“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332