M. Verstappenas: esu čia ne tam, kad būčiau antras (32)

M. Verstappenas: esu čia ne tam, kad būčiau antras
logo Kovo 20 d. 15:51, Pirelli

Prieš pat lenktynių finišą Saudo Arabijoje „Red Bull“ lenktynininkai apsikeitė užfiksuotais greičiausiais ratais, nors pergalingam Austrijos kilmės komandos dubliui niekas negrėsė. Tačiau už greičiausią ratą yra skiramas vienas papildomas balas ir nuo to, kam toks ratas atiteks, priklausė padėtis pasaulio čempionato turnyrinės lentelės asmeninėje įskaitoje.

Kartu komanda, nenorėdama rizikuoti, radijo ryšiu prašė abiejų sportininkų kiek sumažinti tempą ir ratus įveikinėti ne greičiau kaip 1:33.0 sek., tačiau pasaulio čempionas į tai nekreipė dėmesio.

Sirgaliai galėjo girdėti, kaip lenktynes laimėjęs Sergio Pereza klausinėjo savo inžinieriaus, kokiu laiku ratą įveikia jo partneris. Tačiau išgirdęs apie 1:32.6 rezultatą, sureagavo taip: „Kodėl jūs man sakote, kad reikia įveikti per 1:33.0? Aš atakuosiu, nors tam būtinybės ir nėra...“

Galiausiai greičiausias ratas liko Maxo kraityje ir Verstappenas išliko lyderiu asmeninėje įskaitoje, tačiau po lenktynių parodė savo nepasitenkinimą ir tai buvo puikiai matyti iš jo veido išraiškos.

„Aš daug atsikovojau, finišavau antras, tai yra gerai ir apkritai komandoje esame tuo patenkinti. Bet aš esu nepatenkintas, - kalbėjo Maxas. - Aš esu čia ne tam, kad būčiau antras, ypač po tokio milžiniško darbo, kurį komanda nuveikė bazėje, norėdama kuo geriau pasiruošti šiam etapui. Stengėmės padaryti viską, kas įmanoma.

Bet man teko vytis daug varžovų – ir man taip labai patinka. Nieko prieš neturiu, bet kai tu kovoji dėl pergalės čempionate ir tokioje situacijoje, kai atrodo, kad dėl to rungiasi tik dvi mašinos, komandai reikia užtikrinti, kad abi šios mašinos veiktų patikimai“.

Džedos savaitgalį „Sky“ kanalo komentatoriumi dirbęs Nico Rosbergas sukritikavo tokią Verstappeno poziciją.

„Matyti tai nėra labai malonu, - sakė 2016 m. pasaulio čempionas.- Mums pasakojo, kad Verstappenas šeštadienį labai greitai išvažiavo iš autodromo ir praleido komandos pasitarimą. Teisingu požiūriu to pavadinti negalima, tai ne pačios geriausios nuotaikos tokioje ankstyvoje sezono stadijoje, nes „Red Bull“ komanda dirba puikiai, sukonstravo labai greitą bolidą ir toliau darniai dirba. Tuo tarpu Verstappeno aikštingumas yra perdėtas, jis gali būti ir malonesnis“.Komentarai (32)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
MNM
IP: 4030465 | 03/20 16:35 Atsakyti
Oi kokia muilo opera prasidetu jei Perezas laimetu dabar keleta etapu. Tetukas su Maksu keltu vejus neblogus. Jau dabar jo tevas parsikreipusiu veidu net nepasveikino Perezo kiek rode per transliacija.
Zeto
IP: 7405d49 | 03/20 16:13 Atsakyti
Metai eina, bet pieniaus mentalitetas niekur nedingsta.. Panasu, kad pienulis nevisai realybeje siuo metu. Reiktu pora sezonu i alpha tauri, kad suprastu kas ir kodel vyksta.. Niekaip nesuprantu, koks zmogus turi buti pats, kad pasirinktu savo favoritu toki, kaip pienius. Nors kitavertus, paziurejus, kad siuolaikineje visuomeneje tikrai daug tokiu ir vadinamieji "class act" yra kaip kokia istorijos pamoka, tai gal ir nestebina
kardanas
IP: 870d395 | 03/20 16:58 Atsakyti
Pats šlykščiausias pilotas kuris buvo F1. Su jo atėjimu, už Olandus niekur ir niekada nesirgsiu
Afonia
IP: 6726dc6 | 03/20 17:37 Atsakyti
Kai galva tuščia pas bičą, karūna labai spaudžia matyt...
antaaaanas
IP: 9b5eacc | 03/20 16:26 Atsakyti
:DDDD atsikovojo. kaip is dangaus nukrito viet, nes kazkaip netysia SC buvo isleistas jau tokioje pavojingoje situacijoje
Luuna
IP: 11ff568 | 03/20 19:34 Atsakyti
Dar arogantiskesnio piloto reiktu paieskot. Fu ***..
Pasirenka
IP: 181cb29 | 03/20 19:14 Atsakyti
Zeto
03/20 16:13

Metai eina, bet pieniaus mentalitetas niekur nedingsta.. Panasu, kad p... skaityti daugiau

Pasirenka tokie sikniai kaip ir as :) kuriems *** ka kiti mano, kuriems juokingi zmones su dvigubais standartais, kurie nebijo pasirodyti nekulturingais, "amoraliais" ir t.t, kurie nebijo pasakyti jog pergale Jiems is tiesu svarbi. Del to patiko/ patinka ir Senna ir Šumis ir Maxas. O Hamio mergaitems to nesuprasti :)
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 968
2. Ayrtons 959
3. tevez 958
4. master f-1 951
5. Valerijonas 923