M. Verstappenas paminėjo trasą, į kurią norėtų labiausiai sugrįžti

M. Verstappenas paminėjo trasą, į kurią norėtų labiausiai sugrįžti
logo 2023 Gegužės 21 d. 18:05, Sauber

Nuo 2015 metų, kai Maxas Verstappenas debiutavo „Formulėje-1“, pasaulio čempionatas lankėsi pačiose įvairiausiose trasose – kai kurios GP etapus priima ir dabar, o kitos jau tapo pasaulio čempionato istorija.

Neseniai dukart pasaulio čempionas buvo paklaustas, kurios trasos praradimas jam turėjo skaudžiausią patirtį. „Red Bull“ pilotas galėjo pasirinkti Sepangą, Hockenheimą ar Stambulo parką, tačiau Maxas įvardijo trasą, apie kurią visi „Formulės-1“ dalyviai jau beveik viską pamiršo.

„Aš sugrąžinčiau Mugellą, - sakė olandas. Tuo tarpu lenktynės ten įvyko tik vieną kartą – koronavirusiniais 2020-taisiais.

Savo pasirinkimą Verstappenas paaiškino taip: „Aš beveik nelenktyniavau ten, nuvažiavau tik iki antro posūkio. Bet vairuoti šioje trasoje buvo be galo malonu“.

Lenktynės Mugelle Verstappenui baigėsi greita avarija, po kurios jis atsidūrė žvyre. Po 2020 metų niekas „Formulėje-1“ rimtai nesvarstė apie sugrįžimą į Toskanos autodromą, nes Italija ir taip priima du etapus – Monzoje ir Imoloje.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332