M. Verstappenas prisipažino, kad Džedoje važiavo sirgdamas

M. Verstappenas prisipažino, kad Džedoje važiavo sirgdamas
logo 2023 Kovo 30 d. 18:51, Pirelli

Maxas Verstappenas atvažiavo į antrą pasaulio čempionato etapą pavėlavęs todėl, kad blogai pasijautė keliomis dienomis anksčiau – olandui teko užtrukti namuose Monake dėl problemų su skrandžiu.

Be to, kvalifikacijoje Verstappenas tapo bolido gedimo auka, todėl lenktynėse startavo tik iš 15-tos pozicijos. Tačiau tai nesutrukdė dukart pasaulio čempionui Saudo Arabijoje finišuoti antram – keliomis sekundėmis paskui „Red Bull“ komandos partnerį Sergio Perezą.

Atvažiavęs į Australiją, olandas prisipažino, kad jo savijauta Džedoje buvo toli nuo optimalios.

„Atvirai kalbant, iki paskutinės minutės netikėjau, kad apskritai galėsiu važiuoti, - kalbėjo Maxas Melburne. - Namuose buvau labai rimtas ligonis: vos galėjau vaikščioti, o vieno plaučio apskritai nejaučiau.

Todėl aš nesitikėjau labai daug. Paprastai po tokios ligos reikia 2-3 dienų, kad galėtum pradėti treniruotis, aš paprasčiausiai įšokau į bolidą ir išvažiavau į pirmą treniruotę. Po vieno greito rato man reikėjo nuvažiuoti du ramius ratus, kad galėčiau atstatyti kvėpavimą.

Tokia savijauta atsiliepė mano savaitgaliui. Man tai labai nepatiko – regis, kad pirmą kartą pajutau, kad mano fizinės galimybės yra apribotos. Tai labai nuvilia, kai sėdi prie bolido vairo“.

Verstappenas pasakojo, kad net sugrįžęs iš lenktynių, dar kurio laiko jam reikėjo jėgoms atstatyti.

„Man reikėjo pasistengti, - prisipažino Maxas. - Bet manau, kad dabar viskas kur kas geriau. Taigi, šis savaitgalis turi būti normalus. Be to, Džedoje buvo ypatinga trasa. Kai būni nesveikas, tai sukelia papildomų rūpesčių. Bet kartais pasigauni virusus, nieko čia nepadarysi. Tikiuosi, kad ateityje viskas bus gerai.“

Dėl artėjančių lenktynių Melburne Verstappenas sakė: „Anksčiau mes nebūdavome čia labai stiprūs sezono pradžioje. Manau, kad jei Australijos etapas tvarkaraštyje būtų kitu metu, mūsų rezultatai būtų aukštesni. Bet yra, kaip yra. Dabar mums reikia pasirodyti kuo geriau. Manau, kad mūsų šansai yra geri. Paprasčiausiai reikia važiuoti be problemų“.

Verstappenas Alberto parko trasoje niekada nefinišavo aukščiau trečios vietos. Vienintelę pergalę čia „Red Bull“ komandai iškovojo Sebastianas Vettelis 2011 metais.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983