M. Verstappenas prisipažino, kad Džedoje važiavo sirgdamas (9)

M. Verstappenas prisipažino, kad Džedoje važiavo sirgdamas
logo Kovo 30 d. 18:51, Pirelli

Maxas Verstappenas atvažiavo į antrą pasaulio čempionato etapą pavėlavęs todėl, kad blogai pasijautė keliomis dienomis anksčiau – olandui teko užtrukti namuose Monake dėl problemų su skrandžiu.

Be to, kvalifikacijoje Verstappenas tapo bolido gedimo auka, todėl lenktynėse startavo tik iš 15-tos pozicijos. Tačiau tai nesutrukdė dukart pasaulio čempionui Saudo Arabijoje finišuoti antram – keliomis sekundėmis paskui „Red Bull“ komandos partnerį Sergio Perezą.

Atvažiavęs į Australiją, olandas prisipažino, kad jo savijauta Džedoje buvo toli nuo optimalios.

„Atvirai kalbant, iki paskutinės minutės netikėjau, kad apskritai galėsiu važiuoti, - kalbėjo Maxas Melburne. - Namuose buvau labai rimtas ligonis: vos galėjau vaikščioti, o vieno plaučio apskritai nejaučiau.

Todėl aš nesitikėjau labai daug. Paprastai po tokios ligos reikia 2-3 dienų, kad galėtum pradėti treniruotis, aš paprasčiausiai įšokau į bolidą ir išvažiavau į pirmą treniruotę. Po vieno greito rato man reikėjo nuvažiuoti du ramius ratus, kad galėčiau atstatyti kvėpavimą.

Tokia savijauta atsiliepė mano savaitgaliui. Man tai labai nepatiko – regis, kad pirmą kartą pajutau, kad mano fizinės galimybės yra apribotos. Tai labai nuvilia, kai sėdi prie bolido vairo“.

Verstappenas pasakojo, kad net sugrįžęs iš lenktynių, dar kurio laiko jam reikėjo jėgoms atstatyti.

„Man reikėjo pasistengti, - prisipažino Maxas. - Bet manau, kad dabar viskas kur kas geriau. Taigi, šis savaitgalis turi būti normalus. Be to, Džedoje buvo ypatinga trasa. Kai būni nesveikas, tai sukelia papildomų rūpesčių. Bet kartais pasigauni virusus, nieko čia nepadarysi. Tikiuosi, kad ateityje viskas bus gerai.“

Dėl artėjančių lenktynių Melburne Verstappenas sakė: „Anksčiau mes nebūdavome čia labai stiprūs sezono pradžioje. Manau, kad jei Australijos etapas tvarkaraštyje būtų kitu metu, mūsų rezultatai būtų aukštesni. Bet yra, kaip yra. Dabar mums reikia pasirodyti kuo geriau. Manau, kad mūsų šansai yra geri. Paprasčiausiai reikia važiuoti be problemų“.

Verstappenas Alberto parko trasoje niekada nefinišavo aukščiau trečios vietos. Vienintelę pergalę čia „Red Bull“ komandai iškovojo Sebastianas Vettelis 2011 metais.



Komentarai (9)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
SliMMaz
IP: 5202f81 | 03/30 21:48 Atsakyti
Vienas su sulauzytais riesais sezona suvaziavo, kitas be plaucio :) Kubica ten sveikiausias turbut
Luuna
IP: 11ff568 | 03/30 19:42 Atsakyti
Kuo jis sirgo, kad sako vos galejo vaiksciot ir vieno plaucio nejaute?? Kaip galima nejaust arba jaust plaucius :D
V.V
IP: 8a8bf12 | 03/30 20:21 Atsakyti
Jei perezas laimėtų pora lenktynių iseiles baisu pagalvoti kas detusi redbuli
Rasytojelis
IP: 85f0e13 | 03/30 20:10 Atsakyti
Nu va zvengia cia daug kas is seniu alonso ir hamio, kad jau laikas i pensija, o cia jau tuoj jaunikliui maxui reiks kaleskės.
mariusis
IP: b1c3e23 | 03/30 20:33 Atsakyti
Gerai, kad plaukų nejaučia, o tai besikerpant oi kaip skaudėtų 😂
ddt
IP: ca1c225 | 03/30 23:35 Atsakyti
Dar vienas ligonis prasprūdo lenktyniaut. Nesuprantu, paprastiem vairuotojam taisyklės dėl sveikatos būklės griežtesnės, nei šitiems.. Vienas dviem laužytais riešais, kitas vienu laužytu, trečias be vieno plaučio... Liko tik kad kas praslystų prisipažinęs, kad lenktyniavo po gero tvirto baliaus su labai skaudančia galva ir stipriai rasojančiu šalmu
Rgs
IP: 56fa032 | 03/31 08:38 Atsakyti
Negali jis pralaimet, reik kazkaip teisintis. Pienius
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 968
2. Ayrtons 959
3. tevez 958
4. master f-1 951
5. Valerijonas 923