M. Verstappenas turi problemų su „Max 1“ prekės ženklu

M. Verstappenas turi problemų su „Max 1“ prekės ženklu
logo 2023 Kovo 25 d. 17:49, Pirelli

Pasaulio čempiono Maxo Verstappeno planai gaminti drabužius su nuosavu prekės ženklu „Max 1“ gali būti nutraukti – tam prieštarauja sportinių drabužių gamybos milžinas „Nike“.

Nyderlandų laikraštis „De Limburger“ rašo, kad „Benelux Office for Intellectual Property“ (BOIP) agentūra, kuri reguliuoja autorines teises, mano, kad Verstappeno pageidaujamas ženklas yra labai panašus į prekės ženklą „Air Max“, su kuriuo „Nike“ šiuo metu gamina sportinę avalynę.

BOIP pranešime, kuris padarytas po išsamaus tyrimo, yra minimos kelios priežastys, kurios trukdo naujo prekės ženklo registracijai, kuris asocijuojasi su dukart pasaulio čempionu „Formulėje-1“.

Klausimų kelia žodis „Max“, kuris yra abejuose pavadinimuose, o Verstappeno projekte būtent šiam žodžiui yra skiriamas pagrindinis akcentas, taip pat faktas, kad su lenktynininku susijusi bendrovė nori gaminti labai panašią produkciją, kurią išleidžia „Nike“.

Iš BOIP pareiškimo yra aišku, kad abiejų ženklų panašumas gali painioti vartotojus: „ta prasme, kad publika gali galvoti, kad prekės, gaminamos šių dviejų prekės ženklų, yra to pačio gamintojo ir kompanijos ir jos yra susijusios ekonomiškai“.

Kol kas neaišku, ar tai galutinis sprendimas, ar dar Verstappeno teisininkai turės galimybę jį užginčyti.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983