Majamio trasa bus rekonstruota iki lenktynių (4)

Majamio trasa bus rekonstruota iki lenktynių
logo Sausio 18 d. 17:45, LIberty Media

Pirmosios lenktynės Majamyje įvyko 2022 metų pavasarį ir sulaukė teigiamo įvertinimo, tačiau be kritikos taip pat nebuvo apseita. Šiemet lenktynės JAV Floridos valstijos centriniame mieste yra numatytos gegužės 5-7 dienomis.

Majamio GP etapo organizatoriai pranešÄ—, kad jie padarė išvadas iš pirmųjų lenktynių ir žada kai ką pakeisti 2023 metais. Visų pirma, dalis verslo klubo bus perkelta į „Hard Rock“ stadiono areną. Anksčiau visas verslo klubas buvo už stadiono ribų.

Pagal „Formulės-1“ tradiciją, sirgaliai neturės galimybės patekti į komandų svečių zonas, bet jiems bus įrengtos specialios apžvalgos aikštelės, iš kurių bus matyti, kad vyksta serviso zonoje. Be to, bus pastatytas dar vienas naujas verslo klubas, kurio bendras plotas bus net 17 tÅ«kst. kv. metrų.

Po neigiamų atsiliepimų apie lenktynių trasos dangą, amerikiečiai pakvietė „Tilke“ kompaniją, kuriai teks parinkti ir pakloti naują trasos dangą. Hermanas Tilke nuo Bernie Ecclestone'o laikų yra laikomas F-1 „dvaro architektu“ ir čempionatui suprojektavo beveik visas naujas trasas.

„Mes galėjome palikti trasą tokią, kokia ji buvo prieš metus, - pasakojo Majamio GP partneris Tomas Garfinkelis. - Bet mums svarbiausia, kad čia vyktų puikios lenktynės, bÅ«tų daug kovos ir lenkimų.

Pernai mes pamatėme, kad kai kuriose vietose egzistuoja tik viena lenktynių trajektorija, todėl aplenkti varžovą yra beveik neįmanoma. Mūsų tai netenkino.

Todėl mes priėmėme sprendimą investuoti į naują asfaltą. Tai mÅ«sų bandymas padidinti lenktynių vaizdingumą. Komandos ir pilotai sutiko, kad viskas nebuvo blogai, bet mes norime siekti geriausio“.

Tuo tarpu pačio lenktynių žiedo konfigÅ«racija išliks nepasikeitusi, įskaitant nepopuliarų „S“ formos lėtą posÅ«kį. T. Garfinkelis aiškino: „Šis posÅ«kis buvo suprojektuotas saugumo sumetimais. Mes tarėmės su komandų vadovais, su pilotais, F-1 ir FIA. Nuomonės išsiskyrė, kai kam iš lenktynininkų tai nepatiko. Tačiau po konsultacijų su „Tilke“ kompanija nutarėme, kad dabar nieko nekeisime. Gal bÅ«t kelkrašÄius padarysime kiek žemesnius Kol kas svarstome kelis variantus, bet rimtų pertvarkymų tikrai nebus.

Kai kur sutrumpinsime saugumo zonas, kad sirgaliai bÅ«tų arčiau trasos. Bet trasos konfigÅ«racija pasiliks ta pati“.

Pernai Majamyje nugalėjo Maxas Verstappenas, paskui save palikęs „Ferrari“ duetą.Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Redbull
IP: 4a579ff | 01/19 13:21 Atsakyti
Zvejys
01/18 23:58

Nafik su tokiom konfiguracijom. Grazinkit geriau Magny-Cours, Nurburgr... skaityti daugiau

AUSTINO PASIILGTU :))
Zvejys
IP: dda291f | 01/19 09:30 Atsakyti
Labai idomios lenktynes. Net Formula 1 oficialiame highlights video po 9 rato toliau jau 39 rato epizodai eina.
Life
IP: d68695c | 01/19 08:25 Atsakyti
Zvejys
01/18 23:58

Nafik su tokiom konfiguracijom. Grazinkit geriau Magny-Cours, Nurburgr... skaityti daugiau

Labai gera trasa ir įdomios lentynės buvo pernai.
Kur vyks GP diktuoja rinka, o ne F1 komentatoriai.
Zvejys
IP: dda291f | 01/18 23:58 Atsakyti
Nafik su tokiom konfiguracijom. Grazinkit geriau Magny-Cours, Nurburgringa, Indianapoli, Sepanga, Korejos Yeongama ar kad ir Indijos Budha. Bet jau tu **jamiu ar Vegasu naf... tikrai nereikia, Austino ir manau didzioji F1 fanu dalis nepasigestu :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas