Majamis padidins vietų skaičių tribūnose

Majamis padidins vietų skaičių tribūnose
logo 2023 Sausio 24 d. 14:19, Alfa Romeo / Florent Gooden / DPPI

2023 metų gegužės 7 dieną Majamio GP etapas vyks antrą kartą ir lenktynių organizatoriai intensyviai tam ruošiasi. Apie tai, kas bus pakeista trasoje ir verslo klube, jau buvo rašyta. Be to, sėdimų vietų skaičius tribūnose bus padidintas dar 3000 vietų.

Pernai sėdimų vietų skaičius tribūnose buvo apribotas specialiai, nes norėta išvengti automobilių grūsčių privažavimo į autodromą keliuose ir transporto paralyžiaus, tačiau jau pernai buvo galvojama apie vietų skaičiaus autodrome didinimą. Šiais metais sėdimų vietų skaičius bus padidintas iki 56 tūkstančių, o tai pat bus išplėstos laisvo lankymo zonos.

„Mūsų pirmosios lenktynės pernai gegužę buvo komerciškai sėkmingos, visi bilietai buvo parduoti ir per visas savaitgalio dienas autodrome apsilankė daugiau kaip 240 tūkst. sirgalių, - leidiniui „Racer“ kalbėjo „Miami Internationale Autodrome“ prezidentas Tyleris Eppas. - Susidomėjimas lenktynėmis yra be galo didelis ir mes didiname tribūnų talpą, plečiame svečių zonas ir geriname sąlygas laisvo įėjimo bilietų savinininkams.

Viskas, ką mes darome, yra nukreipta į tai, kad sirgaliai gautų neįkainojamą patirtį ir Majamio etapas artimiausius 10 metų būtų lenktynėmis, kurių neįmanoma praleisti“.

Majamio GP organizatoriai ekonominį efektą vietos verslui per pernai metų lenktynes įvertino 350 mln. JAV dolerių.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218