Maxas Verstappenas: Monake nebus lengva (3)

Maxas Verstappenas: Monake nebus lengva
logo Gegužės 25 d. 19:07, Getty Images / Red Bull Content Pool

Ketvirtadienio spaudos konferencijoje Monake Maxas Verstappenas daugiau kalbėjo apie Lewisą Hamiltoną ir „Mercedes“.

Maxas Verstappenas: „Aš suprantu, kodėl „Mercedes“ savo mašinos atnaujinimus nutarė išbandyti Monake. Aš taip stengiuosi kuo anksčiau įdiegti naujienas į savo bolidą. Dabar sunku pasakyti, kokios pažangos jie pasieks, bet galvoju, jog jie skuba kuo greičiau išbandyti savo naująją bolido koncepciją. Tai visada bÅ«na geriau, nei kad atnaujinimai guli padėti garaže.

Hamiltono kontraktas su „Ferrari“? Aš už tai nestatyčiau, nes man tai neįdomu. Tai ne mano problema, o Lewiso. Manau, kad jis yra pakankamai laimingas „Mercedes“, jie labai daug ką laimėjo kartu. Gali bÅ«ti, kad šie gandai leis kiek padidinti kontrakto vertę.

Labai gaila, kad mes išsiskirsime su „Honda“. Prieš kelis metus jie pranešÄ— apie išÄ—jimą iš „Formulės-1“, todėl „Red Bull“ buvo priversta sukurti savo jėgos agregatų gamybos padalinį, o dabar jie sako: „Ne, mes norime pasilikti“. MÅ«sų santykiai su japonais buvo labai geri, bet kažkaip liÅ«dna girdėti, kad jie pratęs bendradarbiavimą su „Aston Martin“.

Dėl trasos ypatumų mums bus nelengva Monake. Čia pagrindiniu varžovu bus Charlesas Leclercas, tiksliau – visa „Ferrari“ komanda, nes Carlosas Sainzas taip pat yra puikios formos. Be to, ir „Aston Martin“ mašinos atrodo gana gerai lėtuose posÅ«kiuose, taigi, teks rimtai pakovoti“.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ciunamis
IP: 4e299ab | 05/25 19:30 Atsakyti
prisiplos, kaip visada ir lenktynes baigtos. monake tik asai moka važiuoti.
Aa
IP: 26667e4 | 05/26 18:38 Atsakyti
Šio saito administratoriai tai ahujieni. Čia kažkoks abugelis gali ant kitu varyti (ypač ant Maxo), bet neduok dieve kažka blogo atgal parašysi jam, iškart komentarus trina. Tai kaip ten su mercedes futbolininkais, vis dar futbolininkai ar pakeitė sporto šaką?
ciunamis
IP: d9bc7e0 | 05/26 20:14 Atsakyti
Aa
05/26 18:38

Šio saito administratoriai tai ahujieni. Čia kažkoks abugelis gali ... skaityti daugiau

nuo kada teisybės rašymas yra varymas, ant žmogaus (ypač ant Maxo).
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778