„Mercedes“ gali keisti pagrindinį rėmėją (2)

„Mercedes“ gali keisti pagrindinį rėmėją
logo Spalio 17 d. 13:52, Daimler

Įvairiuose Europos informaciniuose šaltiniuose pasirodo pranešimų, kad „Mercedes“ komanda „Formulėje-1“ gali pakeisti pagrindinį rėmėją.

Šiuo metu juo yra Malaizijos naftos kompanija „Petronas“, kuri bendradarbiauja su Štutgarto koncerno komanda F-1 nuo 2010 metų. Tačiau vis drąsiau sklinda kalbos, jog ši partnerystė užsibaigs 2021 m. pabaigoje, o nuo kitų metų ant „Mecedes“ bolidų ir pilotų kombinezonų gali atsirasti „Aramco“ logotipai – tai taip pat yra gigantiška naftos kompanija, tik iš Saudo Arabijos.

Aramco“ jau dabar yra tarp „Formulės-1“ rėmėjų, o nuo šių metų F-1 atsiranda ir Saudo Arabijos GP etapas. Todėl logiškas spėti, kad šios valstybės verslas toliau plėsis „Formulėje-1“.

Faktas, kad „Aramco“ taps „Mercedes“ pagrindiniu rėmėju, turi savo logiką. Didžiosios Britanijos chemijos pramonės koncernas INEOS šiuo metu yra stambus „Mercedes“ kompanijos akcininkas, kuris turi labai rimtų verslo interesų Saudo Arabijoje: kartu su „Aramco“ ir prancūzų bendrove „Total“ stato tris dideles gamyklas šioje šalyje – investicijos vertinamos milijardais eurų.

Tuo tarpu „Petronas“ jau oficialiai paskelbė, kad baigia rėmimo programą kitoje techninio sporto šakoje, tiksliau – motociklų lenktynėse: šių metų pabaigoje baigs galioti kontraktas su „STR Yamaha“ komanda, lenktyniaujančia „MotoGP“ čempionate.

Visai, realu, kad greitai pasirodys ir pranešimas, sakantis apie „Mercedes“ komandos rėmėjų struktūros pasikeitimus.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 546.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau

Komentarai (2)
A85 logo rėmėjas
IP: b4dfc98 | 10/17 21:49 Atsakyti
Po šitos žinutės išėjo kita žinutė, kad Petronas turi ilgalaikę sutartį su komanda. Bet ko negali pinigai, tą gali dideli pinigai.
fnatic
IP: 5de2d8d | 10/17 14:43 Atsakyti
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas