„Mercedes“ gali keisti pagrindinį rėmėją

„Mercedes“ gali keisti pagrindinį rėmėją
logo 2021 Spalio 17 d. 13:52, Daimler

Įvairiuose Europos informaciniuose šaltiniuose pasirodo pranešimų, kad „Mercedes“ komanda „Formulėje-1“ gali pakeisti pagrindinį rėmėją.

Šiuo metu juo yra Malaizijos naftos kompanija „Petronas“, kuri bendradarbiauja su Štutgarto koncerno komanda F-1 nuo 2010 metų. Tačiau vis drąsiau sklinda kalbos, jog ši partnerystė užsibaigs 2021 m. pabaigoje, o nuo kitų metų ant „Mecedes“ bolidų ir pilotų kombinezonų gali atsirasti „Aramco“ logotipai – tai taip pat yra gigantiška naftos kompanija, tik iš Saudo Arabijos.

Aramco“ jau dabar yra tarp „Formulės-1“ rėmėjų, o nuo šių metų F-1 atsiranda ir Saudo Arabijos GP etapas. Todėl logiškas spėti, kad šios valstybės verslas toliau plėsis „Formulėje-1“.

Faktas, kad „Aramco“ taps „Mercedes“ pagrindiniu rėmėju, turi savo logiką. Didžiosios Britanijos chemijos pramonės koncernas INEOS šiuo metu yra stambus „Mercedes“ kompanijos akcininkas, kuris turi labai rimtų verslo interesų Saudo Arabijoje: kartu su „Aramco“ ir prancūzų bendrove „Total“ stato tris dideles gamyklas šioje šalyje – investicijos vertinamos milijardais eurų.

Tuo tarpu „Petronas“ jau oficialiai paskelbė, kad baigia rėmimo programą kitoje techninio sporto šakoje, tiksliau – motociklų lenktynėse: šių metų pabaigoje baigs galioti kontraktas su „STR Yamaha“ komanda, lenktyniaujančia „MotoGP“ čempionate.

Visai, realu, kad greitai pasirodys ir pranešimas, sakantis apie „Mercedes“ komandos rėmėjų struktūros pasikeitimus.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2024 sezono taškai: 12
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0