MotoGP. J. Lorenzo ir vėl triumfavo kvalifikacijoje

logo 2008 Balandžio 12 d. 20:26, Yamaha Motor Racing Srl
„MotoGP“ pirmenybių naujokas Jorge Lorenzo nepaliauja stebinti. Ispanas jau trečią kartą iš eilės triumfavo kvalifikaciniuose važiavimuose, pelnydamas pirmąją starto poziciją sekmadienio lenktynėms Portugalijoje, Eštorilo trasoje.
Negana to, „Yamaha“ motociklininkas sugebėjo pagerinti žiedo rekordą, kurį 2006 metais buvo pasiekęs Valentino Rossi. Jis ratą įveikė per 1 min. 35,715 sek., beveik puse sekundės greičiau nei ligšiolinis rekordas.
Antrąją vietą kvalifikacijoje užėmė „Honda“ lenktynininkas Dani Pedrosa, šiuo metu pirmaujantis „MotoGP“ pirmenybėse. Ispanas paskutinėmis sekundėmis į trečiąją vietą nustūmė jau minėtą V. Rossi, lenktyniaujantį „Yamaha“ motociklu.
Praėjusių metų „MotoGP“ čempionas Casey Stoneris, atstovaujantis „Ducati“, antrajame iš eilės etape turi rimtų problemų. Komandai besiaiškinant prastos formos priežastis, australas kvalifikacijoje užėmė tik devintąją vietą.
„MotoGP“ lenktynių Portugalijoje, Eštorile, sekmadienį pradžia – 15 val. Lietuvos laiku. Jas tiesiogiai tradiciškai transliuos „Eurosport“ televizija.