Naujasis „Ferrari“ vadovas bus paskelbtas iki Naujųjų metų

Naujasis „Ferrari“ vadovas bus paskelbtas iki Naujųjų metų
logo 2022 Gruodžio 07 d. 12:02, Sauber

Vokiečių leidinys „F1-Insider“, remdamasis šaltiniais komandoje, praneša, kad „Ferrari“ jau yra apsisprendusi dėl naujojo ekipos vadovo, kuris pakeis Mattia Binotto.

Kaip ir buvo pranešta anksčiau, juo taps Fredericas Vasseuras. Apie šį sprendimą turėtų būti oficialiai pranešta iki Naujųjų metų. Fredericui Vasseurui perėjimas iš „Alfa Romeo“ į „Ferrari“ - naujas karjeros žingsnis, tačiau kartu ir rizika, kadangi Skuderijos vadovybė iš jo laukia ne tik pergalių atskirose lenktynėse, bet ir pirmojo pasaulio čempionų titulo asmeninėje įskaitoje nuo 2007 metų.

Šaltiniai komandoje tikina, kad Vasseurui bus labai sunku, kadangi ne visi specialistai yra patenkinti prancūzų specialisto paskyrimu, o pagrindine opozicine jėga jam taps Charleso Leclerco vadybininkas Nicholas Todtas.

2004 metais Todtas ir Vasseuras įkūrė lenktynių komandą „ART Grand Prix“, kuri pasiekė rimtų laimėjimų jaunimo serijose, tačiau prieš ketverius metus tarp verslo partnerių įvyko skilimas, kuris neigiamai atsiliepė jų santykiams. Jei Vokietijos žurnalistų informacija yra teisinga, tai greitai visi sužinos, ar galės Vasseuras ir Todtas surasti bendrą kalbą „Ferrari“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 252
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621