O. Szafnaueris negailėjo pagyrų E. Oconui

O. Szafnaueris negailėjo pagyrų E. Oconui
logo Gegužės 28 d. 10:07, Alpine

Monako kvalifikacijoje „Alpine“ komanda pasiekė savo geriausią visų laikų rezultatą.

Fantastišką rato laiką pademonstravęs Estebanas Oconas užėmė ketvirtą vietą, o galiausiai lenktynes pradės net iš trečios pozicijos dėl Charleso Leclerco 3 startinių pozicijų baudos.

„Alpine“ vadovas Omaras Szafnaueris gyrė prancūzą: „Estebanas atliko fantastišką darbą. Visą savaitgalį jis link to ėjo, labai saugiai bei greitai važiavo.

Prie šios trasos reikia priprasti, taip pat reikia pasitikėjimo bolidu, o jis pasitikėjimo savimi ir galų gale pademonstravo fantastišką ratą.

Iki šios Monako kvalifikacijos tikrai nerodėme, ką galime parodyti. Ši trasa yra unikali, ji labai patinka lenktynininkams“, – teigė O. Szafnaueris. 

Savo puikų pasirodymą Estabanas Oconas komentavo: „Labai patiko! Kokia gera diena. Jeigu kažkas mums būtų pasakęs prieš savaitgalį, kad būsime tarp penkių geriausių, tikrai būtume su tuo sutikę. 

Mano ratas buvo fantastiškas. Atsitrenkiau į barjerą ir tai nebuvo tik brūkštelėjimas, tai buvo rimtas smūgis. Visgi sugebėjau suvaldyti mašiną ir parodyti fantastišką laiką“, – kalbėjo prancūzas. Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778