P. de la Rosa: nemanau, kad S. Perezas tyčia sukėlė avariją Monake

P. de la Rosa: nemanau, kad S. Perezas tyčia sukėlė avariją Monake
logo 2022 Gruodžio 28 d. 12:06, Red Bull Content Pool / Getty Images

Buvęs F-1 lenktynininkas Pedro de la Rosa abejoja, kad „Red Bull“ pilotas Sergio Perezas šiemet tyčia sukėlė avariją Monake vykusios kvalifikacijos metu.

Monake vykusios kvalifikacijos metu sportininkas „Portier“ posūkyje nesuvaldė automobilio ir užblokavo trasą. Vėliau į jo automobilį dar atsitrenkė „Ferrari“ lenktynininkas Carlosas Sainzas. Kadangi važiuojami dalis buvo užblokuota, važiavimai buvo nutraukti anksčiau laiko, tad kai kurie sportininkai nebegalėjo užbaigti savo greitųjų ratų. Vienas iš jų buvo S. Perezo komandos draugas Maxas Verstappenas.

Po to, kai Brazilijoje minėtasis M. Verstappenas nesutiko į priekį praleisti S. Perezo, imta kalbėti, kad olandas taip pasielgė dėl to, kas nutiko Monake. Tuomet sklido kalbos, kad S. Perezas Monake tyčia sukėlė avariją, o M. Verstappenas dėl to liko labai nepatenkintas.

P. de la Rosa, startavęs daugiau nei 100 F-1 lenktynių, abejoja, kad S. Perezas tyčia sukėlė avariją Monake.

„Manau, kad Checo Monake nepadarė nieko blogo. Jis tikrai to nepadarė tyčia“, - kalbėjo P. de la Rosa.

„Sportininkui būtų tikrai sunku tyčia sukelti avariją. Visai kas kita yra, kai sustoji trasoje. Lenktynininko DNR yra lenktyniauti, o ne tyčia sukelti incidentus.“

Ispanas pridūrė, kad su situacija Brazilijoje, kai M. Verstappenas atsisakė į priekį praleisti S. Perezą, komanda galėjo susitvarkyti geriau.

„Manau, kad reiktų dabar paklausti Maxo Verstappeno, ar jis būtų pasielgęs taip pat, ar būtų padaręs ką nors kitaip. Galų gale nemanau, kad tai būtų ką nors pakeitę. Turiu omenyje galutinį rezultatą lenktynininkų įskaitoje. Bet to galvos skausmo tikrai buvo galima išvengti.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392