P. Gasly liko kartėlis po savaitgalio Monake

P. Gasly liko kartėlis po savaitgalio Monake
logo 2023 Gegužės 31 d. 11:55, Alpine

Šis savaitgalis Monake buvo itin sėkmingas „Alpine“ ekipai. Estebanas Oconas lipo ant podiumo ir uždirbo 15 taškų komandai, o solidžiai lenktyniavo ir Pierre'as Gasly, kuris užėmė septintą vietą.

P. Gasly po lenktynių teigė, kad norėjosi ir daugiau. 

„Iš savo pusės esu šiek tiek nusivylęs ir pasimetęs dėl sprendimų, kuriuos priėmėm, kadangi vienu metu buvau trečioje pozicijoje, kai lietus prasidėjo. Tryniau rankas, kadangi tai buvo idealus scenarijus mums, tuomet nusprendėm du ratus važiuoti su vidutinėmis padangomis prieš pasikeisdami jas į tarpines“, – kalbėjo prancūzas. 

„Kol buvau trečioje pozicijoje, jaučiausi labai gerai, spaudžiau ir sakiau komandai, kad noriu važiuoti dar kurį laiką, kadangi jie būtų pranešę man apie lietų.

Tuo metu komanda buvo trečioje ir ketvirtoje pozicijoje, jaučiau, kad viskas gali būti žymiai geriau, tačiau tai yra sporto dalis. Jie, akivaizdu, boksuose turėjo informacijos, kurios aš nežinojau. Žiūrėsime, kad tokie dalykai nepasikartotų, visgi jaučiau, kad galėjome uždirbti daugiau taškų“, po lenktynių su žiniasklaida bendravo P. Gasly. 


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos