P. Symondsas: sprintai lenktynes padarė mažiau nuspėjamas

P. Symondsas: sprintai lenktynes padarė mažiau nuspėjamas
logo Sausio 17 d. 19:19, Pirelli

Pirmą kartą GP lenktynių savaitgalis su penktadienio kvalifikacija ir ir šeštadienio sprintu kaip eksperimentas buvo surengtas 2021 metais trijuose etapuose. Eksperimentas tęsėsi ir praėjusiame sezone, „Formulė-1“ tokį formatą pripažino sėkmingu ir 2023 metais net šeši etapai vyks su sprinto lenktynėmis.

„Formulės-1“ technikos direktorius Patas Symondsas teigiamai įvertino naujovę, kadangi mano, jog sprintai paaštrino kovas trasoje.

Patas Symondsas: „Kai kam toks formatas patinka, kai kam – ne, bet man svarbiausia, kad kovos trasose tapo aštresnės. Man patinka nenuspėjama kova, juolab, kad penktadieniais įprastiniu formatu trasose nebūna jokios kovos. Taigi, kokia yra tokios dienos prasmė? Visi „Formulę-1“ nori žiūrėti tik dėl kovų.

Be to, kai penktadieniais vyksta tik treniruotės, komandos turi tik dvi valandas bolido reguliavimams patikslinti ir geriau pasiruošti. Visa tai priveda prie labai nuspėjamų rezultatų.

Savaitgalis su sprintu garantuoja kovą kiekvieną dieną, nes penktadienį vyksta kvalifikacija, šeštadienį – sprintas, o sekmadienį – pagrindinės lenktynės.

Sutrumpinę laiką, kurį komandos turi darbui su mašina, mes „įjungėme klaidų generatorių“ sprinte, o tai dar labiau padidina sekmadienio lenktynių nenuspėjamumą. Būtent tokios lenktynės ir patinka sirgaliams“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778