„Pirelli“ tikisi vieno sustojimo Džedos lenktynėse

„Pirelli“ tikisi vieno sustojimo Džedos lenktynėse
logo 2023 Kovo 19 d. 17:37, Pirelli

„Pirelli“ laukia vieno sustojimo Saudo Arabijos GP etape derinant vidutines ir kietąsias padangas – šis padangų komplektų variantas yra kiek greitesnis nei kiti, nors ir nedaug.

Vieno sustojimo strategijos realizacijai su vidutinėmis ir kietosiomis, padangų keitimas numatytas tarp 18 ir 25 ratų, variantui „minkštosios-kietosios“ - tarp 13 iki 20 ratų, o „vidutinių- minkštųjų“ variantui – tarp 27 ir 34 ratų.

Jei komanda pasirinks dviejų sustojimų taktiką startuojant su minkštosiomis, perėjimas prie vidutinių numatytas tarp 10 ir 15 ratų, o po to – vėl perėjimas prie minkštųjų tarp 32 ir38 ratų.„Pirelli“ atstovas Mario Isola: „Šeštadienį pamatėme įsimintiną kvalifikaciją su daugeliu įdomių momentų. C4 padangos užsirekomendavo kaip tinkamos tiek vienam greitam ratui, tiek ir ilgesnei distancijai.

Jau pirmoje kvalifikacijos dalyje tapo aišku, kad svarbu turėti gerą sukibimą su danga tiek pirmame, tiek antrame, tiek ir trečiame greituose ratuose su vienu padangų komplektu, tarp jų nuvažiuojant padangų atvėsimo ratus. Pernai toks požiūris buvo taikomas daugelyje trasų, turėtų suveikti ir Džedoje.
Pagal surinktos informacijos duomenis, pats greičiausias strategijos variantas turėtų būti vienas sustojimas su nedideliais skirtumais tarp skirtingo kietumo padangų variantų“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821