R. Arnoux'as: išvaryti M. Binotto reikėjo seniai

R. Arnoux'as: išvaryti M. Binotto reikėjo seniai
logo 2022 Gruodžio 28 d. 15:49, Ferrari

Buvęs „Formulės-1“ pilotas Rene Arnoux'as yra vienas iš daugelio, kuris „Ferrari“ vadovo Mattia Binotto atleidimą laiko ne tik teisingu, bet ir pavėluotu sprendimu.

Rene Arnoux'as „Formulėje-1“ lenktyniavo nuo 1978 iki 1989 metų, „Ferrari“ sudėtyje važiavo tris sezonus ir iškovojo tris pergales. Prancūzas iki šiol palaiko glaudžius ryšius su italų komanda ir dažnai atvažiuoja į GP etapus.

Pokalbyje su „Gazzetta dello Sport“ 74-erių metų Arnoux'as sukritikavo Skuderiją už sprendimą atleisti Mattia Binotto – tarp kito, nepasitenkinimas buvo išreikštas dėl to, kad šis sprendimas buvo priimtas per vėlai.

„Tos klaidos, kurias jis padarė, yra neatleistinos, - aiškino R. Arnoux'as. - Aš niekada nepalaikiau Binotto. Tas, kuris nuolat kartoja, kad „kitais metais gal bus geriau“, yra nenusipelnęs vietose šioje komandoje.

Mano galva, parodyti išėjimo duris Mattia reikėjo prieš kelis metus. Kai tu vadovauji pačiai geriausiai F-1 komandai pasaulyje, toks elgesys yra nepriimtinas. Suprantama, jog ne kiekvienas gali būti Jeanu Todtu, bet kas tai apskritai yra posakis „kitais metais bus geriau“?

Pirmiausia reikia laimėti lenktynes, o tik po to galvoti apie kitą sezoną. Gaila, bet dabartiniais laikais retai kada sutinkami Jeanai Todtai ir Ronas Dennisai“.

Taip pat Arnoux'as pasidalino savo nuomone apie Fredericą Vasseurą, kuris darbą Maranelle pradės sausio 9 d.

„Apie jį žinau gana nedaug, - sakė lenktynių veteranas. - Mes matėme, kokių rezultatų jis pasiekė su „Alfa Romeo“, vidurinės grupės komanda. Bet valdyti „Alfa“ ir valdyti „Ferrari“ - du labai skirtingi dalykai. Tačiau jis turi reikiamą patirtį ir manau, kad sugebės rasti savo priėjimą prie technologijų ir taktikos. O be to laimėti čempionato yra neįmanoma“.

Kalbėdamas apie pasibaigusį 2022 m. sezoną, Arnoux'as pridūrė: „Važiuoklė ir motoras leido gana daug, bet patikimumas – ne. Bet svarbiausia, kad komanda padarė labai daug taktikos klaidų. Su jomis reikės išsiaiškinti pirmiausiai. Aš iš pradžių išvaikyčiau visą strategijos skyrių ir paimčiau tuos, kurie visa tai gerai supranta“.

„Binotto padarė svarbiausią klaidą, kai ėmėsi dviejų pareigų – ekipos vadovo ir technikos direktoriaus. - aiškino buvęs pilotas. - Vasseurui reikės surasti „teisingus“ specialistus. Jis pats neprivalo žinoti, kaip reikia pagaminti variklį ar pavarų dėžę – J. Todto tokie dalykai taip pat nejaudino. Reikia paprasčiausiai pasitikėti kompetencijų turinčiais žmonėmis ir valdyti jų darbą.

Dirbti „Ferrari“ buvo sunku visais laikais dėl didelio spaudimo iš visos Italijos visuomenės. Ten galima išlikti tik turint labai tvirtus kumščius“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 252
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621